משקולות יד

משקולות יד

אימון ספורטיבי הוא חלק בלתי נפרד מיומם של מאות אלפי אנשים בישראל כאשר מיליוני אנשים אחרים אינם מתאמים יום יום אך מקדישים לפחות 1-3 ימים בשבוע גם לאימונים. אימון יכול להיות גם ריצה במושב, משחק כדורגל עם חברים, רכיבה באופניים, שחיה וגם כמובן הרמת משקולות יד ואימוני כוח. הרמת משקולות היא חלק בלתי נפרד מכל תכנית אימונים בחדר כושר כיום ויש לכם סיבות רבות.

למה תורמים אימוני משקולות?

אימון משקולות, אם מבוצע נכון, יכול להטיב עמנו המון. ראשית הוא מחזק את הגוף והשרירים ותורם לשדרוג הכוח שלנו. נוכל להרים דברים כבדים יותר, לשאת עלינו משקל רב יותר, גוף חזק יותר יכול להיות עמיד יותר גם מפני מכות וחבולות כאלה ואחרות שלא נדע. כמו כן הם מסייעים בעיצוב הגוף, מתיחת העור ובכלל תורמים לנו לא מעט.

סוגים שונים של משקולות יד:

ישנם סוגים שונים של משקולות יד שנוכל לבחור מבניהן. כיצד נבצע את הבחירה? ראשית נכיר את הסוגים ואז סוג האימונים שאנו רוצים לעשות ואז נוכל לבצע הזמנה של המשקולות אלינו הביתה דרך אתר אונליין לציוד ספורט. את האימונים המומלצים ביותר עבורנו כאשר אנו מבצעים אותם בבית כדאי להחליט רק לאחר התייעצות עם מאמן כושר מוסמך, על מנת שלא להעמיס על עצמו ולגרום לפציעות או נזק לגוף.

ישנן משקולות יד מצופות גומי, אחרות בצבעים שונים מצופות בניאופרן למי שלא אוהב את המגע של הברזל. מי שכן אוהב את מגע הברזל יש משקולות מברזל ללא ציפוי גומי בצדדים. ישנן גם משקולות PU ומשקולות קטלבלס שבעזרתן ניתן לבצע תרגילים נוספים. למי שרוצה יש גם משקולות התנגדות למים שהם נהדרות לאימונים בבריכה.

היכן מזמינים ואיך?

את המשקולות וציוד ספורט נוסף תוכלו להזמין בחנות בשגל אונליין בלחיצת כפתור. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לגלוש באתר, לבחון את סוגי המוצרים שאתם רוצים, במחירים הנוחים לכם ובהתאם למשקלים שאתם רוצים להתאמן אתם. לאחר מכן להוסיף את המוצרים לסל ולבצע תשלום מאובטח אונליין. תוכלו גם ליצור קשר עם התמיכה בטלפון בשעות הפעילות.

כתוב/כתבי תגובה