לימודי רפלקסולוגיה עם לחץ חיובי

לימודי רפלקסולוגיה עם לחץ חיובי

אחד התחומים הבולטים ביותר במה שנקרא "רפואה אלטרנטיבית" הוא רפלקסולוגיה לימודים. מדובר על תחום אשר בבסיסו עומדת נקודת הנחה, שאם אנחנו רוצים לטפל במצבים נפשיים ופיזיים מסוימים, אזי שדרך טיפול בכפות הרגליים נוכל לעשות זאת. התפיסה בתחום זה אומרת, כל נגיעה בכף הרגל משפיעה כך או אחרת על אזור מסוים בגוף, לכן, אם אנחנו לוחצים באזור מסוים, אזי שנוכל לטפל לא רק בכף הרגל אלא גם באזורים אחרים בגוף, על פי המפה שלה. 

היום אנחנו יכולים למצוא לא מעט מכללות ובתי ספר בהם ניתן ללמוד רפלקסולוגיה. אנחנו יכולים ללמוד את התחום באופן מקצועי ומדויק, כך שנוכל לקבל את הכלים הרלוונטיים בשביל לעסוק בתחום הן כעצמאים והן כשכירים, נוכל לטפל במטופלים ומטופלות שפונים אלינו. 

כעת השאלה היא, כיצד נבחר את המקום הנכון עבורנו. לפני שנסביר כיצד בוחרים איפה נלמד רפלקסולוגיה בצורה נכונה, חשוב לומר שעלינו ללמוד על מה התחום ואז להחליט האם הוא באמת משתלם מבחינתנו. 

איפה נלמד רפלקסולוגיה?

בשביל ללמוד את המקצוע בצורה נכונה, עלינו לחפש את המרצים הטובים עם תוכנית הלימודים הטובה והמלאה ביותר כפי שנמצא אצל מכללת מעינות לרפואה משלימה. אנחנו צריכים לבחון מי יכול להציע לנו תוכנית לימודים אשר תאפשר לנו ללמוד את כל רזי המקצוע במלואו וכמובן תספק לנו את כל הכלים בשביל שנהיה מסוגלים לטפל בעתיד, במטופלים ומטופלות שיפנו אלינו. 

כמו כן, אנחנו צריכים לבחון אילו כלים נוספים המקום מציע לנו בשביל שנוכל לעסוק בתחום בעתיד. בין אם זה אומר תהליך לימודים מעשי, בין אם זה אומר התמחויות, וכמובן עזרה במציאת עבודה במרכז רפואי או בכל מקום אחר. רצוי לבחון גם המלצות וחוות דעת מקצועיות של תלמידים שלמדו במקום בעבר.

כתוב/כתבי תגובה