5 דברים שיש לבדוק לפני ניתוח פלסטי

5 דברים שיש לבדוק לפני ניתוח פלסטי

בשנים האחרונות נדמה שלא מעט אנשים מבקשים לעבור ניתוח פלסטי, בין אם מדובר בניתוח לשיפור מראה האף, ניתוח למתיחת בטן או ניתוחים מסוגים שונים. מה חשוב לבדוק רגע לפני שניגשים לניתוח? הנה 5 אלמנטים חשובים.

1 – ניסיון ומקצועיות

כשאתם בוחרים בקליניקה לניתוחים פלסטיים, חשוב לבצע מחקר על המקום ועל המנתח, ולו כדי להבין מהי רמת המקצועיות שלו ומהו הניסיון שלו בתחום. כמו כן, יש לבקש המלצות ממנותחי העבר. קיימים לא מעט מקרים של רשלנות עקב ניתוח פלסטי, וכדי להימנע מכך, מוטב לברר שלא הוגשו תביעות בתחום כנגד המנתח הרצוי.

2 – בקשו לראות תמונות של לפני ואחרי

דרך נוספת לבחון את רמת המקצועיות של המנתח היא באמצעות תמונות של מנותחים אחרים. בקשו לראות תמונות של לפני ואחרי, של ניתוחים הדומים לניתוח שאותו אתם מעוניינים לעבור (כשכמובן יש לבקש תמונות כמה שיותר עדכניות). זה יאפשר לכם לקבל תמונת מצב עדכנית, ולבחור את המנתח האידיאלי בעבורכם.

3 – וודאו שהקליניקה נקייה ואסתטית

כשאתם מגיעים לפגישה עם המנתח, אל תוותרו על סיבוב קצר בקליניקה, ולו כדי לוודא שהוא עומדת בסטנדרטים, שהיא נקייה, אסתטית ומזמינה. כמו כן, שימו לב לאווירה במקום ולכימיה בין הצוות, משום שזה בהחלט אלמנט חשוב שעשוי להשפיע על החוויה שלכם.

4 – הבינו את תופעות הלוואי

כל הליך כירורגי יוביל לתופעות לוואי, וחשוב להבין בטרם הניתוח את מלוא תופעות הלוואי שצפויות לכם. ניתן לשאול את המנתח על כך מבעוד מועד, ורצוי לוודא שכל תופעות הלוואי ברורות לכם.

5 – למנתח יש תעודות מקצועיות?

לעולם אל תעברו ניתוח פלסטי אצל מי שלא הוסמך לכך. לכן, בקשו לראות תעודות מקצועיות והוכחות לכך שמדובר במנתח מקצועי. לרוב, תוכלו למצוא תא מלוא התעודות הרלוונטיות תלויות על הקיר בקליניקה, אך אם אינן מופיעות שם – אל תתביישו לשאול. זו הבריאות שלכם.

לסיכום,

רגע לפני שניגשים לניתוח פלסטי, חשוב לבחון המלצות, ולהבין את רמת המקצועיות של המנתח. כמו כן, יש להבין מהן תופעות הלוואי הצפויות ולשאול את כל השאלות הנחוצות לטובת הצלחת הניתוח.

כתוב/כתבי תגובה