איך אפשר להתאמן ולשמור על תזונה בריאה מבלי לצאת מהבית

איך אפשר להתאמן ולשמור על תזונה בריאה מבלי לצאת מהבית

בחודשים האחרונים, כולנו נמנעו מלצאת מהבית ובילינו את רוב זמננו בשכיבה על הספה ואכילת מאכלים שמנמנים ומנחמים. היום, כשהעולם מתחיל לחזור למסלולו עולה בנו הצורך לחזור גם אנחנו למסלול הנכון ולשנות את אורח החיים שלנו לבריא ונכון יותר עבור הגוף והנפש שלנו.

נכון, שינוי אורח חיים לבריא תמיד נשמע כמו מטרה מאיימת ולא ניתנת להשגה, אבל עדיין הולכים מסביבנו לא מעט אנשים שאורח החיים שלהם יכול רק לגרום לנו לקנא, שקמים בבוקר רצים לחדר הכושר ומשם מתחילים את היום, אז למה לא אנחנו? חדרי הכושר או אימונים לא מתאימים לכולנו, במיוחד בתקופת הקיץ המיוזעת ותחת הגבלות הקורונה שגורמות לרבים לחשוש מאוד מלהתאמן בחדרי כושר המוניים.

אז איך אנחנו יכולים להצטרף לשינוי ולהתחיל לחיות באופן בריא ומודע יותר, בלי להצטרך לצאת מהבית ולהידחס בחדר הכושר יחד עם כל מי שבא להתחטב לקראת הקיץ?

איך אפשר לדעת מאיפה להתחיל על מנת שהחיים שלנו יסבבו יותר סביב בריאות וכושר ופחות סביב טלוויזיה וחטיפים? איך נדע איזה תרגילים כדאי לנו לעשות כדי להשיג ריבועים בבטן ומה צריך לאכול כדי להיפטר מהשומן המיותר שהצטבר לנו בבטן?

יש הרבה דרכים שונות להתאמן בבית מצפיה בסרטונים ביוטיוב, עד קבוצות פייסבוק, אבל לפעמים המוטיבציה באימון ביתי נעלמת ואנחנו מרגישים קצת לבד. סטודיו כושר האונליין של מאי מור, Studio M3, מציע עבור אנשים כמונו תוכניות אימונים מפורטות, כולל טיפים לשמירה על תזונה בריאה ומשביעה, סיפורים מעוררי מוטיבציה, עזרה בהצבת מטרות שאנחנו רוצים להגשים ובעיקר סוגי כושר מגוונים מאוד ככה שכל אחד ואחת יוכלו למצוא את הסגנון המתאים ביותר עבורן.

מאי מור מעבירה בסטודיו האונליין שלה סרטוני הדרכה מפורטים, העונים למגוון צרכי כושר, בין אם את מצפה ומעוניינת להשתתף באימוני הריון מותאמים, מעוניין בחיטוב הזרועות, חולמת על בטן שטוחה ומרוצפת ריבועים, או שסתם בא לך להתחיל לחיות אחרת ולשמור על הגוף שלך וגם על הנפש, למאי מור יש את כל הפתרונות עבורך. בסטודיו שלה מאי מור מעלה סרטוני לייב שבועיים, טיפים לתזונה נכונה ומסייעת מדי יום לעשרות אלפי העוקבים אחריה לבחור בדרך בריאה וחטובה יותר.

כתוב/כתבי תגובה