תיקון אף – אף פעם לא מאוחר לתקן

תיקון אף – אף פעם לא מאוחר לתקן

אז מה עם האף שלכם? לא מרוצים מהמראה של עצמכם וחולמים על שינוי משמעותי במבנה האף? חלום קדמון מפעם בתוככם ומעוניין להתגשם? מי אמר שצריך לדחוק את החלום ולדחות אותו? מי אמר שצריך לוותר על השאיפה הזו ולגנוז אותה? אולי באמת הגיע הזמן להגשים את הרצון הזה. וסוף סוף לבצע את התיקון הרצוי שלכם. כי גם אתם תוכלו לאהוב את איך שאתם נראים. גם אתם תהיו שלמים עם מבנה האף שלכם, ותחושו שהוא תורם למראה הפנים שלכם.

כי הגיע הזמן לתקן!

יש כל כך הרבה מטופלים שבוחרים לבצע ניתוחים למטרות אסתטיות בלבד. מדובר על פעולות כירורגיות שיש להן השפעה משמעותית על המראה שלנו, ולא רק. למען האמת חשוב להבין כי כאשר מדובר על ניתוח אף כמו בכתובת הזו יש כאן שתי תוצאות שיש להן השפעה על ההחלטות שלנו.

  1. פעולת הנשימה – כידוע האף הוא איבר בסיסי במערכת הנשימה שלנו. כאן אנחנו מתחילים את תהליך הכנסת החמצן לגופנו, ומכאן מקור החיים שלנו. ואכן, במקרים בהם יש בעיות במבנה האף הדבר עלול להזיק לפעולת הנשימה. מכיוון שכך יש מקרים לא מעטים בהם אנשים פונים לניתוח תיקון אף במטרה בריאותית – שיפור פעולת הנשימה.
  2. אסתטיקה – תיקון אף אסתטי הוא טיפול בעל מטרה חשובה לכשעצמה. גם במצבים בהם מבנה האף אינו פוגע בפעולת הנשימה, ניתן לשקול פנייה לניתוח. במיוחד אם מדובר על מבנה לקוי של האף באופן מולד. או במקרים בהם האף נפגע כתוצאה מתאונה או פגיעה כלשהי אחרת. אך גם ללא סיבה של ממש פונים מטופלים רבים לניתוח. הם מקווים להתאים את האף שלהם לחלום האסתטי שלהם, וכך לשפר את המראה שלהם.

מתי נכון לבצע את הניתוח?

כאשר מטופל פונה לניתוח עליו לעבור פרוצדורה רפואית מסוימת. זו נועדה להכין אותו לניתוח וגם לבדוק את ההתאמה לניתוח, אם לניתוח ראשון ואם לניתוח אף חוזר כמו כאן במקרה הצורך. בנוסף בודק הכירורג את מהלך הניתוח ואת האפשרויות שניצבות בפני המטופל בהתאם לנתונים הנוכחיים שלו. אך אף פעם לא מאוחר מידי לתקן!

כתוב/כתבי תגובה