עיצוב ריבועים בבטן

עיצוב ריבועים בבטן

שרירי הבטן שלנו, הם האזורים שהכי קשה לראות בגוף האדם. לכל גבר, כמובן, יש שרירי בטן ברמה זו או אחרת, וכדי שיהיה אפשר להציג קוביות חטובות ויפות לראווה, יש צורך בעבודה קשה מאוד הכוללת פעילות גופנית ודיאטה קפדנית במיוחד.

עיצוב ריבועים בבטן

אם אתם חושבים לעבור ניתוח לכוונון או הידוק הריבועים בבטן, הירכיים, הידיים או הישבן, מתאר הגוף הוא אפשרות שיכולה לשפר את הצורה שלכם.

עם זאת, כמו דיאטה ופעילות גופנית, זהו תהליך שלוקח תכנון וזמן קפדני, וחשוב שתהיה השקפה מציאותית לגבי מה תוכלו לקבל מהניתוח הזה.

מתי ניתוח לעיצוב ריבועים בבטן הוא אפשרות טובה?

ניתוחים שעושים עיצוב ריבועים בבטן לגברים ונשים, יכולים להסיר שומן או עודף עור, להדק את העור ולסייע בקווי המתאר מחדש של הגוף. כאשר גבר רוצה לשפר את מראה הבטן שלו, כך שיראה טוב יותר ויתווספו לו כמעין ריבועים בבטן ללא פעילות גופנים, הוא כנראה יצטרך ניתוח והליך פלסטי שיעשה זאת עבורו.

ריבועים בבטן כמו בסרטים

כולם רוצים בטן מפוסלת, אבל זה לעיתים נראה בלתי ניתן להשגה עבור גברים רבים. כעת, מנתחים פלסטיים אומרים כי שישה שרירי בטן נמצאים בהישג ידכם – והפתרון אינו דורש שעות של קרש.

הליך הנקרא תחריט בטן, משתמש בטכניקה חדשה של שאיבת שומן כדי ליצור מראה של שש קוביות ממש כמו הגברים בסרטי מלחמה.

בעיקרו של דבר, מנתחים פלסטיים מוציאים בדיוק רב שומן מהשכבות השטחיות והעמוקות של הבטן כדי להדגיש את קווי הבטן הטבעיים של המטופל. התוצאות, יכולות להיות מוגדרות במיוחד או חלקות ועגולות יותר, בהתאם להעדפתו של המטופל. כך או כך, אנחנו ממליצים לעבור הליך זה רק אצל המומחים ביותר.

למידע נוסף – טיפולים אסתטיים לגברים – חתך הזהב.

כתוב/כתבי תגובה