גרבי טיולים – איזה גרביים מומלצים למניעת פטרת ברגליים?

גרבי טיולים – איזה גרביים מומלצים למניעת פטרת ברגליים?

גרביים הם מסוג מוצרי הלבוש החשובים יותר שקיימים מכיוון שהם מחממים את המקום שמשרה על הגוף יותר מכל את תחושת החום והקור. מהרגליים אנחנו מתחילים לשנות טמפרטורות גוף, לכן חשוב בזמן טיול, להשתמש בגרביים איכותיות.

גרבי טיולים – איזה גרביים מומלצים למניעת פטרת ברגליים? |

מגוון רחב של גרביים קיימים ביום, כך שבחירת חברה כזו או אחרת של גרביים, לפעמים תתיש אותנו וההחלטה רק תהיה קשה יותר. כאשר אנו מבינים בשביל מה אנו רוצים לקנות גרביים, הרי שחצי מהבעיה נפתרה לה.

בדיקת סוג הגרביים היא חשובה, בעיקר למי שקיים אצלו פטרת ברגליים. כשזה המצב, רצוי מאוד לרכוש גרביים מסוימים, אשר מתאימים הן בסוג הבד שלהם והן בצורת הגרב – לרגליים שלנו הנגועות בפטרת. חשוב מאוד לבחון היבט זה.

מדוע שינה עם גרביים טובה לך? |

כדי להבין מדוע לישון עם גרביים יהיה טוב בשבילך, תחילה עליך להבין כיצד רגולציה תרמית עובדת. בני אדם הם אנדותרמים, מה שאומר שאנחנו מווסתים את טמפרטורת הגוף שלנו, בניגוד לזוחלים, הזקוקים לחום השמש והאור כדי להתחמם. 

המוח שלנו פועל לאורך כל היום כדי להבטיח היטב שטמפרטורת הליבה שלנו תישאר סביב 98.6 מעלות, למרות השפעות חיצוניות כמו הסביבה והמקום בו אתה חי או הרגלי האימונים שאתה עושה.

עם זאת, גופך אינו נשאר בקפידה של 98.6 מעלות. זה משתנה במהלך היום. הוא צונח בלילה, מגיע לנקודה הנמוכה ביותר בזמן שאתה ישן, לפני שמתחיל את עלייתו חזרה בשעות הבוקר המוקדמות לפני שאתה מתעורר. 

גרביים תרמיות לטיולים ושינה |

הטמפרטורה האידיאלית לשינה היא באזור ה – 60 מעלות פרנהייט – דבר זה מאפשר את הירידה הטבעית בטמפרטורה, שהמוח שלך משייך לשינה. שמירה על חום גופכם במהלך השינה, מבטיח ליל מנוחה חלק.

אחד מהגורמים שיכולים לעלות את חום הגוף הם הרגביים שאנו לובשים. קיימים גרביים תרמיות לטיולים, גרביים מהסופר ורגליים בריאותיות. בדקו לאיזה צורך אתם צריכים אותם כך שתדעו אילו לרכוש לעצמכם.

כתוב/כתבי תגובה