שייק ספירולינה – האם הוא פוגע ביעילות הספירולינה

ספירולינה כידוע לכם היא אצה מקרוסקופית חד תאית המיכלה ערכים תזונתיים רבים כמו: אשלגן, חלבון, מינרלים ויטמינים E,C, K ועוד. ואם הגעתם לשאול את המומחים ואת עצמכם לגבי שייק ספירולינה האם הוא פוגע ביעילות הספירולינה, ובכן התשובה היא, בהחלט שלא. ואף יותר מכך, כל מי שצורך שייק ספירולינה לא רק שאינו פוגע ביעילות הספירולינה אלא בכך תורם לגופו מזון על יום יומי עשיר בכל הערכים התזונתיים הקיימים בספירולינה ונצרכים לגופנו. זאת ועוד שייק ספירולינה- האם הוא פוגע ביעילות הספירולינה, ובכן, באמצעות שייק הסיפירולינה הגוף סופג את כל הערכים התזונתיים הקיימים באצה, שלא כמו באבקות.

יעילות שייק ספירולינה

כפי שכבר הבנתם מחלקו הראשון של המאמר, לא רק שעצם עשיית שייק ספירולינה אינו פוגע ביעילות הספירולינה, אלא משפר לכם את איכות החיים. קחו לדוגמא: שייק לניקוי רעלים ,כאשר במשך- 21 ימים אתם שותים את שייק הספירולינה בתוספת פירות וירקות העוזרים גם הם לנקות את הגוף מהרעלים, ומעניקים לגוף דחיפה רצינית של ניקוי. מתאים במיוחד לעונת האביב של התחדשות, אך כמובן לא פחות יעיל בכל עונה אחרת. אם ברצונכם לנקות את הגוף מכל אותם רעלים הרעבה וצום זה לא מה שהגוף שלנו רוצה וצריך, אלא יש צורך להזין את הגוף בכל מה שחסר לו, ובדרך כלל בעידן שלנו תמיד מתגלים חסרים של ויטמינים, מינרלים, חלבונים ועוד, אז פיתחו את הבוקר עם שייק על בסיס ספירולינה, כך שבעצם שתיית שייק ספירולינה על בסיס יום יומי, אתם מקיימים 2 פעולות טובות בו בעת. הדבר הראשון- אתם נותנים לגוף שלכם פצצת אנרגיה מלאת ערכים תזונתיים שהם בגדר של סופר פוד ממש. הדבר השני הוא שבאמצעות שייק ספירולינה אתם מנקים מגופכם את כל הפסולת המצויה בגופכם ומפנים בדרך זו את כל הרעלנים הקיימים כרגע בגופכם.

סיכום דבר

אם תהיתם לגבי שייק ספירולינה האם הוא פוגע ביעילות הספירולינה, עכשיו אתם יודעים בוודאות שלא רק ששיק ספירולינה הוא דבר מעולה לגוף שלכם, מלא ערכים תזונתיים וסופר פוד של ממש, מנקה את הגוף מכל הרעלים הקיימים בגוף ועוזר לספוג לגוף את כל הערכים התזונתיים הקיימים בשיק הספירולינה. אז נרים כוס גדולה של שייק ספירולינה ונאחל לחיי הבריאות .

כתוב/כתבי תגובה