ספירולינה מחיר ותרומה לגוף – האם זה שווה את ההשקעה?

ספירולינה מחיר ותרומה לגוף – האם זה שווה את ההשקעה?

אצת ספירולינה הפכה בשנים האחרונות לתוסף תזונה פופולארי ביותר משום שנמצאה יעילה מאד לבריאות הגוף, קראו בהרחבה באתר. האצה מכילה (גם כשמדובר במנה של 20 גר' בלבד) כמות גדולה של חלבונים, ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן יעילות ונחוצות להגנה ושיפור תפקודי הגוף. 

אז מה צריך לדעת על ספירולינה וכמה זה עולה לנו?

לפני שנדון בעלויות, חשוב לדעת כי אצת ספירולינה היא אצה כחולה שגדלה במים מלוחים ומתוקים בימים ואגמים של אפריקה, מרכז אמריקה ואסיה. האצות, כפי שהזכרנו, מכילות מגוון רחב של ערכים החיוניים לגופם של בני אדם ובעלי חיים, כמו: סידן מינרלים מגנזיום ברזל אשלגן וכדומה. האצות מכילות גם חלבונים שלמים בכמות גבוהה, שכל אחת מכילה 70 אחוזים  חלבון- דבר מעולה למי שרוצה להעלות מסת שריר. ספירולינה חיונית גם עבור צמחונים וטבעוניים שזקוקים למקור חלבון נוסף. בין היתר תמצאו באצה ויטמינים חיוניים כמו ויטמין K, ויטמין B , C ו E. כל אלה מעוררים את הגוף ומכניסים אנרגיה למערכות הגוף לאיברים ולשרירים. ספירולינה מכילה חומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 5 – מה שמחזק מאד את השיער והציפורניים. 

אז כמה זה עולה לנו?

למרבה הפלא, אצות ספירולינה אינן יקרות, בדקו מחיר ספירולינה בקישור. כיום אפשר לרכוש טבליות של ספירולינה קפואה במחיר ידידותי ושווה לכל כיס של 38 שקלים לאריזה של 160 גרם. האריזות מכילות 8 טבליות שיכולות להשתלב עם שייק פירות, מאכלים שונים ומיצי ירקות. באמצעות צריכה של האצה תוכלו לחוש איך גופכם מתחזק בעוד שאת האריזה אפשר להזמין און ליין במשלוח מהיר לכל מקום. אז זה הזמן לחזק את הגוף עם אצות ספירולינה באבקה, או עם טבליות וקפסולות ובעצם בכול דרך שבה תרצו לצרוך את הסופר פוד המושלם הזה. 

כתוב/כתבי תגובה