מאמן כושר אישי בתל אביב

מאמן כושר אישי בתל אביב

אז הגעת למסקנה שלאחר תקופה ארוכה של ניסיונות עצמאיים ולאחר שכבר בדקת כל אופציה אפשרית, את או אתה לא מצליחים להגיע לבד בכוחות עצמכם אל המטרה ואתם פשוט חייבים להיעזר במאמן כושר אישי בתל אביב שייקח אתכם ידי ביד ובצמוד אל המטרות שלכם.

פייר? אתם לא לבד. כל כך הרבה מתאמנים מגיעים למסקנה הזאת לאחר שניסו לכבוש את היעדים הפשוטים והמורכבים שלהם בכוחות עצמם. הסיבות לכישלון או אם להתנסח בעדינות, לחוסר ההצלחה, עשויות להיות רבות ומגוונות ואין אמת אחת המתאימה לכולם. אני שומע תירוצים (או נכון יותר לקרוא להם הסברים) מגוונים ורבים כגון: חוסר זמן, חוסר הבנה במה צריך לעשות וממה להימנע, חוסר מוטיבציה, משמעת עצמית רופפת באופן כללי או שיש פשוט רצון ועניין להתאמן לצד משיהו מנוסה שמכיר את התהליך על בוריו.

טוב, תכלס, אני בטוח שכולם יסכימו על כך שעדיף להתאמן חצי שנה עם מאמן כושר אישי מאשר להתאמן שנה לבד בכוחות עצמם בלי להגיע לשום מקום. זה לא שיש פה איזה פתרון קסם או קיצור דרך סודי המוצפן בתוך מפה הכתובה בדיו נסתר… למעשה הכל די פשוט ומסתכם בכך שאם נצמדים לעקרונות, אפשר להגיע למטרה הרבה יותר מהר. קצת בדומה לנהיגה בכביש, אם כולם היו נוהגים לפי חוקי התנועה כנראה שהכל היה יותר פשוט, לא?

אז מדוע בעצם אנשים מחליטים מלכתחילה לעשות את המהלך המשמעותי הזה יחד עם מאמן כושר אישי בעבור עצמם? הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות. נתקלתי באנשים שעומדים בפני אירוע חשוב כגון חתונה או בר/בת מצווה. כאן, במקרים שכאלה, פעמים רבות נדרש ליווי צמוד ואינטנסיבי של כמה חודשים שלאחריו התהליך מתרופף מעט ויכול לפחות לפגישות חד שבועיות ולפעמים לליווי אונליין דרך זום או אפליקציות וידאו שונות לליווי מרחוק. לפעמים אני פוגש מתעניינים אשר חפצים בשינוי אסתטי ממוקד במיוחד שכאשר הוא מצליח – הם מרגישים שזה משהו שפתר אצלם תסכול ארוך שנים! כן, זה נראה אולי מגוחך עבור מי שלא חווה את זה מעולם אך בעיניי זה הכי טבעי בעולם לדבר עם בחור שכל החיים התבייש ללבוש חולצות קצרות רק כי הזרועות שלו רזות מדי בעיניו.

אני גם יכול לספר לכם שבמשך כל שנות ההדרכה שלי כמדריך ואני עושה זאת כבר למעלה מעשר שנים, כאשר עבדתי במרכזי ההדרכה הגדולים, נתקלתי במתאמנים שלא בדיוק ידעו (בלשון המעטה יש לציין..) כיצד לבצע תרגילים על אף היותם מתאמנים ותיקים מאוד. גם במקרים כאלה כאשר הצעתי את הרעיון ואמרתי להם, קחו שיעור אחד עם מאמן כושר אישי וייתכן מאוד שתראו את ההבדל לאחר שבועיים. אלו אשר השכילו לעשות כך, הודו לי מעמקי ליבם.

נסכם ונאמר – כן, כשזה עובד – זה יכול להיות הדרך הסלולה והמהירה ביותר להצלחה!

כתוב/כתבי תגובה