פילאטיס ברחובות

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית שעוזרת לכל אחד לחזק את הגוף, הנפש והרוח שלו. אימון הפילאטיס שימש במשך מאות שנים כטיפול במחלות רבות כגון דלקת פרקים, כאבי גב ובעיות בריאות רבות אחרות. 

ידוע כי אימוני פילאטיס עוזרים להפחית מתח ולשפר את חיוניות הגוף, וכן האימונים גם עוזרים בשיפור היציבה והבריאות. במכוני כושר וחוגי ספורט רבים אפשר למצוא תוכניות כושר של תרגילי פילאטיס המתמקדות בקבוצות שרירי הליבה של הגוף, כך שכל מתאמן יכול ליהנות מהגברת יעילות התנועה והשיווי משקל.

מחפשים סטודיו פילאטיס ברחובות? הצטרפו אלינו >>>

מה היתרונות שיש באימוני פילאטיס?

פילאטיס הוא אימון נהדר לשיפור הבריאות הגופנית והנפשית: 

  • אימונים אלו יכולים לעזור לתהליך ירידה במשקל, ובמקביל לחזק את השרירים ולהקל על מתחים.
  • פילאטיס הוא תרגיל טוב לנפש ולגוף. התרגול משפר את היציבה, הכוח והגמישות של המתאמנים.
  • הפילאטיס הוא אימון גופני שעוזר למתאמנים מתחילים להיכנס לכושר, אימון כזה נהדר לבריאות ולנפש כאחד.
  • תרגילי הפילאטיס יכולים לשמש גם כסוג של מדיטציה.

איפה עושים אימוני פילאטיס?

הפילאטיס הוא שילוב של מתיחות, אימוני כוח ואירובי. הוא משמש למניעה וטיפול במחלות שונות כגון כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי פרקים, כאבי כתפיים ומתחי שרירים. אלו הם תרגילי כושר שניתן לעשות בסטודיו כושר מקצועי באמצעות מכשירי פילאטיס ייעודיים. התרגילים יכולים לעזור לכל מתאמן להיפטר מכאבי גב ופציעות, להפחית מתח ולשפר את הבריאות הכללית.

פילאטיס ברחובות הוא אימון כושר מעולה המשלב אלמנטים של בלט, אירובי ויוגה. זו גם דרך מצוינת לשרוף קלוריות ללא כל פעילות גופנית ותרגילים הכרוכים בהרמת משקולות או מכשירי ריצה. חשוב למצוא סטודיו איכותי שמעביר אימוני פילאטיס לכל גיל, שיידע להתאים את סוג וכמות האימונים לכל מתאמן ויכולותיו הגופניות.

מחפשים גם ספא ברחובות? אנחנו המקום בשבילכם >>>

כתוב/כתבי תגובה