מעבדת LEM – גילוי מקדים של סרטן

מעבדת LEM – גילוי מקדים של סרטן

הכלים הממוחשבים והרפואיים העומדים לרשות בתי החולים והמוסדות הרפואיים הפרטיים לא תמיד עומדים בשורה אחת עם האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר שקיימים כיום לגילוי מוקדם של סרטן. מעבדת LEM באה לענות על הצורך הזה ולהציע פתרונות טכנולוגיים לזיהוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם וסוגי סרטן אחרים.

נשים וגברים שאותר אצלם סרטן בשלב מתקדם עלולים למצוא את עצמם מתמודדים עם נסיבות משמעותיות שקשורות בפגיעה באיכות החיים, ירידה בתפקוד הכללי, ולעתים אף מוות, למרבה הצער. תפקידה של המעבדה הוא לחולל שינוי בכל הנוגע ליכולת שלנו לזהות סרטן ולהעניק טיפול מקדים ככל שניתן.

גילוי מקדים לסרטן צוואר הרחם

ניתן לומר כי סרטן צוואר הרחם נחשב לאחד הנפוצים בקרב נשים, וישנם אף מקרים לא מועטים שבהם נשים נאלצות להתמודד עם ההשלכות של גילוי מאוחר. כך שבמקרה ואתם או אחת הנשים הקרובות אליכן נמצאות במצב שבו הן צריכות לעשות בדיקה מקדימה, מעבדת LEM עשויה להציע את המענה ההולם ולאפשר לכם להבין בדיוק את המצב.

המעבדה פועלת גם מול בתי חולים ומוסדות רפואיים בכל סדרי הגודל, וזאת במטרה להקל כל האוכלוסייה בישראל לקבל גישה מהירה לפתרונות הקיימים לגילוי מוקדם של סוגי סרטן נפוצים. בכך ניתן להפחית משמעותית את ההתמודדות של אנשים עם סרטן בשלבים מאוחרים יותר, אשר עלול להתברר כקטלני.

פתרונות רפואיים למוסדות רפואיים

לצד הפתרון בדמות סיוע לזיהוי מוקדם של סוגי סרטן נפוצים, אצל מעבדת LEM מציעים פתרונות וכלים רפואיים נוספים, תוך כדי שהמומחים שפועלים במעבדה ממשיכים לשקול ולפעול על פיתוחים חדשים אשר עשויים לשפר את החיים של כולנו ולעזור לנו להתמודד עם מחלות שכיחות בצורה טובה יותר, מבלי פגיעה כבירה באיכות החיים.

כתוב/כתבי תגובה