מה זה משקפי עיסוי ומתי זה מומלץ?

מה זה משקפי עיסוי ומתי זה מומלץ?

משקפי עיסוי מתאימים לכל אחד וכדאי לכם לנסות לא להתמכר אליהם כי אחרת, לא תוכלו להוריד אותם מהראש שלכם אף פעם. משקפי עיסוי נועדו לעיסוי רגיל אך כמובן גם לתת מענה מבחינה רפואית לעיסוי אזור העיניים.

בדקו גם כורסאות מסאג' בלינק https://relax-market.co.il/he/products/massage-chairs

מה זה משקפי עיסוי ומתי זה מומלץ?

משקפי עיסוי אלו משקפיים שיעזרו לכם להתמודד עם כאבים וחוסר נוחות באזור העיניים ולהירגע בעת מצבים לחוצים. משקפיים אלו מיועדות לכל מי שחפץ בהם וכמובן – להוציא אנשים שהרופא האישי שלהם אסר זאת מהם.

מהם משקפי עיסוי?

למשקפי עיסוי פנים בעיצוב מסוגנן וארגונומי, שמתאים לכל פנים יש כמה דגמים(שכיבה עד 180 מעלות). בזכות הפס האלסטי העמידות הגבוה שלו, תוכלו להתאים אותו לראשכם כמו כריות עיסוי וליהנות מהעיסוי המרגיע ברמת העוצמה שאתם מעדיפים – נייד לחלוטין ואלחוטי.

יש לו 4 מצבי עיסוי: עיסוי בלחץ אוויר (כרית אוויר) / עיסוי תרמי (חום) / עיסוי רטט (גלילי רטט) / עיסוי מוזיקלי – מצויד ב -5 מצבי עיסוי ברירת מחדל: מצב אוטומטי / דינמי / ברור / מנוחה / חום דחיסה.

עיסוי לעיניים

למשקפי עיסוי לעיניים יש 2 רמקולים חשמליים מובנים המספקים עיסוי מוזיקלי מרגיע, עם השירים האהובים עליכם – יש לו זיכרון פנימי להקליט שירים משלכם בפורמט MP-3 ולהירגע עם המוסיקה האהובה עליכם – שליטת עוצמת על הקול וכדומה.

כמובן שהם מגיעים עם פאנל מסוגנן וקל לשימוש ומצוידים בשקע USB להורדת השירים שלכם ותוכלו להשתמש בהם כמטען – פונקציית טיימר של 15 דקות – מצויד בתיק נסיעה להובלה קלה. מעסי גוף של מסכות פנים, מכוסים על ידי האחריות הגלובלית – 10 שנים ומעלה.

כתוב/כתבי תגובה