צימר במערה או בבקתה?

צימר במערה או בבקתה?

באיזה צימר הייתם בוחרים לבלות את החופשה שלכם: בצימר בבקתה, או בצימר בתוך מערה? ומהו צימר בתוך מערה? במאמר, נסביר לכם מהו צימר בתוך מערה, ונסביר לכם את ההבדלים בין 2 סוגי הצימרים, על מנת שיהיה לכם יותר קל לבחור את סוג הנופש שלכם. במאמר, נביא גם דוגמאות ל2 סוגי הצימרים.

מהו צימר בתוך מערה?

האם יש כזה דבר: "צימר בתוך מערה"? כן, יש כזה דבר! תוכלו לראות מגוון צימרים כאלה באתר הצימרים המוביל https://www.zimertop.co.il. הצימר, נחצב בתוך מערה. עליכם לרדת אל המערה, ובתוכה, יש את חדרי הצימר המאובזרים והמפנקים. בתוך המערה, מרגישים תחושה של פעם.

נופש של צימר בתוך מערה, מתאים מאוד לחופשה בחודשי הקיץ החמימים. מדוע? כי במערות, יש קרירות נעימה טבעית.

דוגמאות לצימרים בתוך מערה

"מערות המפל הקסום"- מערות קסומות ביבניאל. ג'קוזי בתוך כל מערה. בריכת שחייה חיצונית. בריכת זרמים בתוך המערה.

"מערות האקליפטוס"- אזור פסטורלי לנופש במערות במושבה כנרת. חדרי לינה נעימים ואיכותיים בתוך המערות. ג'קוזי בתוך כל מערה, וג'קוזי חיצוני ובריכת שחייה בתוך גינה יפיפייה. מחוץ למערה- הנוף היפה של הכנרת.

צימר בבקתה – תחושת פסטורליות

האווירה של חופשת צימר בבקתה, שונה מהאווירה של חופשת צימר בתוך מערה. הנופש בתוך בקתת העץ, כבר מביא אווירה של שלווה ופסטורליות. מתחמי נופש רבים, כוללים בקתות עץ בין יחידות האירוח.

חופשה בבקתה, מתאימה לחורף. העץ- מבודד ומחמם. אין כמו להיות בבקתת עץ בחורף, עם מזגן או תנור חם.

"מיקיס אירוח"- בקתות עץ מטופחות ונעימות בראש פינה. בחצר המתחם, יש גינה עם צמחיה יפה, ערסלים, ופינת ישיבה. בחלק מהבקתות, יש סאונה חמה, ובריכת ג'קוזי.

"נוף מרים"- בקתות עץ פסטורליות ומעוצבות במושב חזון. בקתות עם ג'קוזי, בריכת שחייה חיצונית. הבקתות מתאימות לנופש עם ילדים. במתחם יש מתקני שעשועים, וחדר אוכל משותף לנופשים.

צימר בבקתה או צימר במערה? בחלק ממתחמי הנופש נשאר רק לבחור!

אז מה תעדיפו: חופשה בצימר בתוך בקתה, או חופשה בצימר בתוך מערה? חלק ממתחמי הנופש, כוללים גם סוויטות אירוח בתוך מערות, וגם בקתות נופש באותו מתחום. ולכם: נשאר רק לבחור!

מאמר מומלץ במיוחד בשבילך > http://www.travelinfo.co.il/?p=6718

כתוב/כתבי תגובה