למה כדאי לקחת שיעורים בהגנה עצמית?

למה כדאי לקחת שיעורים בהגנה עצמית?

קרב מגע היא שיטה ישראלית ידועה ומוכרת מאוד בארץ ובעולם, אשר מתמקדת בשימוש על ידי תגובות טבעיות בסיסיות של האדם במטרה לשמור ולהגן על עצמו בזמן אירוע בו הוא מותקף. השיטה שימשה רבות את צבא ההגנה לישראל ובמהלך השנים היא שוכללה, התפתחה ועברה התאמות למגזרים נוספים, והיום מלמדים אותה ומשתמשים בה גם במגזר האזרחי והפרטי, אנשים רבים מצטרפים לשיעורי קרב מגע.

מה הסיבות לקחת שיעורי הגנה עצמית

שיעורי הגנה עצמית עוזרים לאדם בין היתר לקבל כלים ולפתח מיומנויות לשמור ולהגן על עצמו במידה והוא יהיה בסיטואציה בה הוא יותקף. חלק מהמיומנויות שמוקנות באימוני הגנה עצמית הן זיהוי מצבי איום בשלבים מוקדמים יותר בניסיון להימנע מהסלמה במידת האפשר ובמידה ולא ניתן להימנע קיימת יכולת להתגונן ולהגיב לתקיפה. כאשר אדם מרגיש בעל יכולות אישיות בין היתר משתפר גם הבטחון העצמי שלו אשר מוקרן החוצה לכל האנשים שפוגשים אותו.

הירשמו לשיעורי הגנה עצמית לגברים >>>

למי מתאים לקחת שיעורים בהגנה עצמית

שיעורי הגנה עצמית מתאימים לכל אדם גברים, נשים וילדים החל מגיל 5, כאשר אלו יכולים להיות בעלי רקע וניסיון בתורות לחימה שונות אך זה לא חובה. למעשה, כל אדם אשר רוצה שיהיו לו כלים ומיומנויות להתמודד עם תקיפה במידה ותהיה יוכל להרוויח מאוד משיעורי הגנה עצמית.

פרטים נוספים באתר של טים פבל >>>

איזה סוגים של שיעורי הגנה עצמית קיימים

כאשר אדם מחליט שנכון לו לקחת שיעורי קרב מגע שיעזרו לו בנושא של ההגנה העצמית ותחושת בטחון אישית, עומדות בפניו אפשרויות שונות. אחת האפשרויות היא שיעורים פרטיים בהם הוא לומד ומתרגל את הדברים עם מאמן באופן אישי של אחד על אחד, יש אפשרות לשיעורים בקבוצות שזה יכול להיות קבוצות ייעודיות לנשים, קבוצות מיוחדות לבני נוער וכדומה ויש גם אפשרות לקבוצה לפי רמת ידע והתקדמות. 

כתוב/כתבי תגובה