למה משמש כדור כוח?

למה משמש כדור כוח?

כדור כוח זהו מוצר השייך לעולם האימון. מדובר במכשיר אימון ג'רוסקופי ארש מיוצר ומורכב בצורה ייחודית, מדויקת ומאוזנת על מנת ליצור את האפקט הרצוי ולתעל אותו לצורך השימוש הנכון שלו.

הכדור מורכב מחלק פנימי שמסתובב – הוא מכונה – רוטור. הודות לכך הוא מסוגל להגיע למהירויות סיבוב גבוהות במיוחד. הכדור הוא למעשה מוצר מוצק והוא מיועד להחזקה בתוך כף היד.

כדור כוח – היכולות שלו

כדור הכוח משמש למעשה כמעין מכשיר כושר מתוחכם וחדשני שממש כיף להחזיק אותו ביד ולהתאמן. הכדור הוא בגודל של כדור טניס בינוני אך האפשרויות שלו רבות. ניתן להגיע ליצירת התנגדות עוצמתית במיוחד של כמעט 20 ק"ג. ליתר דיוק – עד 18 ק"ג.

זאת הודות לכוח הצנטריפוגלי שלו שנוצר בתוכו. אץ כדורי הכוח מייצרים בעזרת חומרים איכותיים ביותר כאשר נעשה שימוש בהנדסה הדורשת דיוק ברמה גבוהה במיוחד. היא זו שיוצרת את הדיוק המושלם ואת האיזון אשר נדרש לרוטור הממוקם בתוך הכדור. הודות לייצרו במדויק ניתן לסובב אותו ולהגיע למהירות של 15,000 סיבובים לדקה אחת (!) כאשר אלו ייעשו ללא כל רטט.

חשוב לציין כי השימוש בכדור הכוח נעשה רק באמצעות כוח פיזי של האדם המחזיק בו והוא לא דורש שימוש בסוללות או בטעינה חשמלית כלשהי. ניתן להשיג אותו ועוד גאדג'טים באתר גאדג'טים.

המנוע של כדור הכוח

על מנת להכניס את כדור הכוח לפעולה, יש לסובב אותו ולהקנות לו את המהירות ההתחלתית של כ – 2,500 סיבובים לדקה. את זה די קשה להשיג באמצעות כוח פיזי במיוחד אם מדובר במאמן מתחיל. אז לצורך כך יש תא החוט המיוחד שמצורף אל המוצר ובעזרתו ניתן להגיע אל התוצאות הרצויות.

אך אנשים מיומנים יכולים לבצע את הדבר באופן עצמאי על ידי הפעלת הכדור באמצעות הינף מהיר מאוד של האצבע על כיוון הקווים של הרוטור. לאחר שהכדור קבלת את ההתנעה הראשונית שלו אפשר לבנות את המהירות באופן מדורג. אץ זה עושים באמצעות סיבובים עדינים על שורש כף היד. ככל שהאדם יהיה מיומן ומאומן יותר הוא יוכל להגיע לדרגת מהירות גבוהה יותר.

כתוב/כתבי תגובה