איזה אבקת חלבון מומלצת

איזה אבקת חלבון מומלצת

אבקת חלבון היא אחת מתוספי התזונה שצברו הרבה פופולאריות ואהדה בשנים האחרונות. אנחנו עדים לכך כי רבים בוחרים היום לצרוך אבקת חלבון מסיבות שונות כאשר הם בהחלט מדווחים על תועלת ועל תוצאות מעולות הנובעות בעקבות הצריכה המוגברת של החלבון.

כי מה זה בעצם אבקת חלבון? מדובר בחלבון אך בצורה המרוכזת שלה. אנחנו יודעים כי החלבון הוא רכיב מרכזי בכל מוצר שבא מן החי. החל מביצים וכל בבשר. זה כולל גבינות, זה כולל דגים ועופות וחשוב לציין כי יש גם חלבון בחלק מהקטניות.

אדם שמתבסס על כמות גדולה של חלבון בתזונה שלו נהנה מבנייה טובה של מסת השריר, הוא נהנה מרקמות בריאות באופן כללי והא גם יהיה שרירי וחזק יותר.

מי צורך אבקת חלבון?

אבקת חלבון זהו מוצר אשר מומלץ מאוד לאנשים אשר עוסקים הרבה בפעילות ספורטיבית. החלבון מחזק את מסת השריר ומשפיע על כך כי הפעילות הספורטיבית לא תהרוס את השריר אלא להיפך, תבנה אותה.

איזה אבקת חלבון כדאי לצרוך?

קיימים בשוק מוצרים שונים אשר כולם הם למעשה עומדים תחת ההגדרה של אבקת חלבון, ראו באתר EMC2 אבקות חלבון. אך כל אחת מהם מבוססת על חלבון מסוג אחר. יש את אבקת החלבון אשר מבוססת על מי גבינה ויש את אבקת החלבון שהיא עשויה מחלבוני ביצים. יש אבקת חלבון שהיא עשויה מסויה ועוד רכיבים צמחיים ולמעשה הבחירה היא לא תמיד כל כך מובנת מאליה.

כאן חשוב להבין כי כל סוג פועל בצורה שונה על הגוף. יש חלבון זמין הפועל מיד ויש חלבון שישפיע רק לאחר זמן. הבחירה אמורה להתבסס בהתאם למטרה אשר לשמה צורכים א אבקת החלבון.

יש מקום לשלב בין הסוגים כדי להרוויח בכל החזיתות.

כתוב/כתבי תגובה