מה זה תולעת הפארק ואיך מטפלים בזה?

מה זה תולעת הפארק ואיך מטפלים בזה?

תולעת הפארק זוהי תולעת טפילית אשר יכולה לגרום למחלות רבות ואף למוות אצל כלבים. אנשים רבים כלל לא מקפידים על שמירת הכלבים שלהם מפני טפילים בשל הדעה הרווחת כי טפילים אלה אינן מסוכנים וניתן להתגבר עליהם בעזרת מקלחות תדירות. על כן חשוב להדגיש כי תולעת הפארק הטפילית הינה תולעת מסוכנת במיוחד אשר יכולה להביא אף למוות הכלב שלכם. טיפולים תדירים בתופעה זו חשובים במיוחד ולכן חשוב להגיע למרפאה וטרינרית כמו בלינק זה במטרה לוודא כי הכלב שלכם אכן לא סובל מהתופעה.

תולעים מסוכנות עד כדי מוות – בדקו היטב!

תולעים אלה מגיעות לכלבים שלכם בשל אכילת חיפושיות שונות אשר עיכולן עלול להביא לידי תולעים אלה. מעבר לכך, חיפושיות מתות כוללות לא אחת תולעים מסוג זה וכאשר הכלב אוכל אותן הוא עלול להידבק בתופעה. על כן קיימת חשיבות רבה לשמירה מירבית על הגיינה של הכלב שלכם  זכרו, תולעים אלה עלולות להביא לידי מוות של הכלב שלכם. בניגוד למקובל לחשוב, הן אינן טפילות אשר גורמות לגירודים או פצעים לים בלבד ולכן חשוב מאוד לוודא שהכלב שלכם לא מכניס לפיו חרקים שונים כלל.

מניין תולעים אלה מגיעות ומהן דרכי ההתמודדות איתן!

מעבר לכך, חשוב להגיע להיבדק במרפאה וטרינרית כל תקופה על מנת לשלול את התופעה. במידה ובמרפאה יגלו כי הכלב שלכם אכן סובל מתופעה זו של תולעי הפארק, חשוב שתכירו את דרכי ההתמודדות הטובים ביותר. האפשרות השכיחה ביותר היא הזרקת חומרים אשר משנים מעט את הרכב הדם של הכלב שלכם. שינוי זה מביא לידי מות כל תולעי הפאר שנמצאות על הכלב.

אך חשוב לדעת כי ישנם סוגים של כלבים אשר לא יכולים לקבל טיפול זה. ישנם זנים אשר יקבלו את שיטת הטיפול כקטלנית ומסוכנת מה שאומר כי תאלצו לבחור הליך טיפולי מעט שונה.

וודאו כי שיטת הטיפול מתאימה לכלב שלכם

על מנת לוודא שהכלב שלכם אכן מתאים לשיטת הטיפול המקובלת על ידי הזרקת חומרים למחזוריות הדם, חשוב לערוך בדיקת גזע הקליקו למידע נוסף. בדיקה זו תבטיח לכם תוצאות מדוייקות כך שהכלב יקבל את הטיפול הטוב והמתאים לו ביותר.

כתוב/כתבי תגובה