מה זה אבקת BCAA?

 זה ראשי תיבות של חומצות אמינו מסועפות, ומדובר בקבוצה של חומצות אמינו החשובות לבניית חלבונים ומבנים חשובים בגוף. אבקת BCAA ממלאה תפקיד חשוב בבנייה, שיקום ובגדילה של שרירים במיוחד לאחר פעילות גופנית ואימוני כוח. מדובר בקבוצת חומצות אמינו שנחשבות לחיוניות ביותר כיוון שהגוף אינו יכול לייצר אותן בכוחות עצמו אלא מוכרח לקבל אותן ממקור חיצוני כמו מזון.

לשם מה יש צורך באבקת BCAA?

בזמן פעילות אנאירובית, בה מותחים ומכווצים את השרירים עד יצירת מיקרו קרעים, יש צורך באיחוי הקרעים לאחר הפעילות על מנת שמסת השריר תגדל. לא תמיד אפשר להשיג את המרכיבים החיוניים לבניית ותיקון השריר מהמזון אותו אנו אוכלים, גם אם הוא בריא. לפעמים יש צורך לצרוך את אבני הבניין היסודיות לצורך בניית השריר בצורתם הטבעית, היינו אבקת BCAA.

יתרונות בריאותיים של BCAA בבניית השריר

מחקרים מראים כי שימוש ממונן ונכון של אבקת BCAA עשוי להגדיל את מסת השריר והכוח שלכם במהלך האימון ולאחריו. רצוי מאוד לצרוך את האבקה ממקור מהימן ולהיות בטוחים כי אתם אכן מקבלים את כל היתרונות התזונתיים החשובים לבריאות גופכם ופיתוח השרירים שלכם.

צמיחה מחודשת והתאוששות השרירים

אבקת BCAA עשויה לא רק לעזור בצמיחה מחודשת של השריר לאחר פעילות כושר מאומצת אלא אף להקל על הכאבים המלווים בתהליך. לפעמים קורה שאחרי פעילות גופנית מאומצת נוצרים קרעים בסיבי השריר ומופרשים חומרים המכאיבים לגוף לאחר הפעילות הגופנית. אבקת BCAA טהורה עשויה להקל על תופעות הלוואי הללו ולאפשר לכם להנות מיתרונות אימוני כוח בצורה קלה ומורווחת יותר ללא כאבים ולחצים.גלו מחדש את האפקטיביות של תוספי התזונה ומשפרי הכוח הטבעיים. הם יכולים לעזור לכם להגיע אל התוצאות הרצויות לאחר כל אימון גופני! למידע נוסף היכנסו לאתר אול אין.

כתוב/כתבי תגובה