סוגי מדרסים שכדאי להכיר

סוגי מדרסים שכדאי להכיר

כל מי שנכנס אל עולם המדרסים, לומד להכיר שלא מדובר בעולם חד גוני, לא מדובר בעולם מונוטוני. אלא יש סוגים שונים, יש מודלים מגוונים של מדרסים שיכולים לעזור לנו להתמודד עם בעיות ונזקים שונים בכף הרגל. כל מי שנכנס אל העולם הזה, בוודאי כפציינט, צריך לדעת שיש סוגים שונים בשביל להבין, שלא כל סוג יכול בהכרח לעזור לו, אלא רק סוגים מסוימים.

לפני שנציג כמה דוגמאות של סוגי מדרסים, חשוב להבהיר, לא משנה איזה סוג מדרס אנחנו מבקשים לקנות, חשוב מאוד שאנחנו נעשה את זה אך ורק במקום מסודר, במקום מאורגן, מקום בו אנחנו יכולים למצוא מדרסים ברמה הגבוהה ביותר ולא בכל מקום. הרי יש מקומות שימכרו לנו דמוי מדרסים, כלומר רפידות ולא מדרסים אמיתיים.

קראו גם על: טיפול בדורבן

אילו סוגי מדרסים אנחנו יכולים למצוא היום

המדרס הקלאסי, הוא מדרס בהתאמה אישית, מדובר על מדרסים שמכינים לנו אותם בהתאם לצרכים שלנו, על פי מבנה כף הרגל, על פי סוג הנזק איתו אנחנו מתמודדים. זה המדרס אותו אנחנו צריכים לקנות שכן הוא מתאים לנו ספציפית.

מדרס אחר הוא ביומכני, מדרס עשוי מחומר קשיח, עמיד וחזק. מדובר על מדרס שמיוצר מחומר פלסטי חזק בשילוב עם חומרים נוספים. המטרה שלו לשמש תמיכה לכף הרגל.

מדרס אחר שאנחנו יכולים למצוא הוא כזה אשר עשוי סיליקון. מדובר במדרס הרבה יותר גמיש, יותר קל, הוא עוזר מאוד לצורך בלימת זעזועים ומניעת מכות באזור כף הרגל. חשוב לומר, מדרס זה מיוצר גם בהתאמה אישית וגם באופן רגיל. לכן חשוב להקפיד, אם אנחנו רוצים לקנות מדרס כזה, שהוא יהיה אך ורק בהתאמה אישית ולא מדרס כללי. כאמור, מדרסים כאלה פחות יכולים לעזור לנו.

לסיום חשוב לומר, לפני שאנחנו ממהרים לחנות או למכון לקנות מדרסים, עלינו לקרוא כל מה שאנחנו יכולים וצריכים על הנושא, כך נבין טוב יותר מה האופציות שעומדות לרשותנו, מה יכול לעזור לנו, וכמובן איפה וכיצד עלינו לקנות מדרסים בהתאמה אישית, על מנת להתמודד עם הבעיה איתה אנחנו מתמודדים.

כתוב/כתבי תגובה