מתיחת בטן

מתיחת בטן

ישנם גורמים רבים ושונים המשפיעים על איך שהעור שלנו נראה. הריון, ירידה במשקל, גנטיקה, פעילויות ספורטיביות, פציעות ועוד פרמטרים נוספים הם חלק רק מהגורמים המשפיעים על כך. לצערנו, במקרים כאלה ואחרים אפילו ספורט לא עוזר ולכן יש צורך בניתוח על מנת שזו תחזור להיות כפי שהייתה.

כיצד פועל הניתוח?

כאשר העור שלנו רופף אחרי ירידה במשקל, לידה או כל סיבה אחרת, הדרך הכי טובה להחזיר אותו למקום בצורה הטבעית ביותר כפי שהיה היא באמצעות ניתוח מתיחת בטן. הניתוח מתאים לגברים ונשים כאחד ובטווח גילאים גדול. הניתוח פועל על 3 השכבות המרכזיות של דופן הבטן: העור, שכבת השומן ושרירי הבטן. הניתוח פועל לטובת הסרת עודפי השומן הלא רצויים, מתיחת העור ועיצוב של הטבור על פי התצורה החדשה של העור. במרכז הרפואי של ד"ר וולף הניתוח מתבצע על ידי חתך נמוך בבטן כך שלא צריך להתבייש ללכת גם בבגד ים לאחר מכן ולא יראו את הסימן.

חוזרים לשגרה:

החזרה לשגרה הינה הדרגתית וחשוב למלא אחר ההוראות על מנת לחזור לשגרה בצורה נכונה וטבעית. חשוב להבין כי ביום שלאחר הניתוח אתם עדיין תהיו מחוברים לקטטר ותאלצו להיות בביקורת רפואית צמודה ולבצע אחר הוראותיו של הרופא והצוות שלו. כמו כן תקבלו חגורת בטן אותה תצטרכו לחגור במשך חודש מיום השלמת הניתוח. המקלחת הראשונה שלאחר הניתוח תהיה רק 48 שעות לאחריו. לאחר מכן תעברו שבוע לא פשוט של כאבים ונפיחות באזור הבטן ותקבלו תרופות והוראות החלמה מהרופא ומעקב טלפוני יומיומי. לאחר שבוע תגיעו אל הקליניקה לביקורת. לאחר מכן התפרים והנפיחות יתחילו להיעלם בהדרגתיות וכבר לא תרגישו כאבים ולאט לאט תוכלו להתחיל לחזור לשגרה, כאשר עד חודש ממועד הניתוח אתם עדיין עושים שימוש בחגורת הבטן.

מה קורה עם חופש מהעבודה?

כמו בכל ניתוח יש הצורך לתת לעצמכם מעט זמן החלמה כדי לחזור לשגרה. כאשר מדובר בניתוח מתיחת בטן זמן ההחלמה המשוער יהיה בין שבוע-לשבועיים, כאשר גם אז תצטרכו לחזור לפעילות בהדרגתיות ולהישמע להוראות הרופא עד להחלמה מלאה העשויה לקחת בערך חודש.

כתוב/כתבי תגובה