היכן כדאי להתאמן – בחדר כושר או בבית?

היכן כדאי להתאמן – בחדר כושר או בבית?

בואו נודה באמת. מרבית האנשים מעדיפים להתאמן בחדר כושר. בחדר הכושר יש ציוד גדול ומגוון יותר, אנשים סביבנו שרוצים באותן מטרות כמו שלנו ואפילו יש מדריך כושר מוסמך שיכול לתת לנו עצות ולהסביר לנו כיצד להתאמן בצורה נכונה על המכשירים כדי להפיק את המירב מהאימון ולהפחית סיכון לפציעות. ובכן, תשמחו לשמוע גם שאנשים רבים היום מעדיפים להתאמן לבד או עם חברים – אבל במסגרת הביתית או בשטח – לא בחדר הכושר בכל אופן. על מנת לעשות זאת, יצטרכו להצטייד במכשירים ובציוד המתאים, להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה יותר, ללמוד ממאמנים אישיים באינטרנט או בפגישות פרונטליות ולדעת להתאמן בצורה נכונה ובתדירות המתאימה לגוף שלהם.

ציוד לאימונים ביתיים:

רכישת ציוד ספורט יכול לעשות בקלות דרך חנות ספורט אונליין כמו בש גל למשל שם תוכלו לרכוש מכל הבא ליד, החל מאופניים, הליכונים, מכשירי קורס, אבזור מתקדם, משקולות ועוד. רכישת הציוד הביתי תיעשה בהתאם לתקציב שלכם ולאורך הזמן תוכלו לרכוש ציוד מתקדם יותר ולהרחיב את מעגל הציוד הביתי. ניתן גם להתאמן עם חברים ולהתחלק ברכישות ובכך להפוך חדר בבית לחדר כושר פרטי משלכם בו תוכלו להתאמן כרצונכם ואפילו לחסוך את דמי המנוי.

תזונה נכונה כחלק בלתי נפרד מהאימון:

מלבד הצורך בבניית תכנית אימונים פרטית שכדאי להיוועץ עליה עם מאמן כושר מוסמך, כדאי יהיה לכם גם לשמור על תזונה נכונה כחלק בלתי נפרד מהאימון שלכם. בש גל תוכל למכור לכם ציוד איכותי ומתקדם, אולם לא יכולה להבטיח שתצליחו במטרות האימון שלכם אם לא תשמרו על תזונה נכונה. לתזונה נכונה יש קווים מנחים כלליים אבל לא מעט אני מאמין בתחום. כדאי להתייעץ עם תזונאית מקצועית שתאים לכם תפריט בהתאם לגופכם, למצבכם הבריאותי, לכמות האימונים שלכם ועוד.

לבד או ביחד?

כדאי לשלב אימון עם חברים או בני משפחה על מנת לשפר את המוטיבציה. לפעמים זה כיף יותר להתאמן לבד אולם אם תוכלו להתאמן גם ביחד זה רק יכול להיטיב עמכם ולשפר את סיכוי ההצלחה שלכם בהתמדה באימונים.

כתוב/כתבי תגובה