שיעורי שחייה לילדים

שיעורי שחייה לילדים

אם גם אתם מעוניינים לקחת את הילדים שלכם אל שיעורי שחייה, אזי שעליכם לבדוק מספר נקודות בטרם תחליטו לעשות זאת.

היום אנחנו יכולים למצוא, כמעט בכל יישוב חוגים עבור שיעורי שחייה לילדים. מן הסתם, השיעורים נערכים בבריכות, בהתחלה השיעורים ייערכו בבריכות של מים רדודים ועם הזמן יעברו לאזורים אחרים בבריכה, בהתאמה לגיל הילדים, לגובה שלהם וכן ליכולת שלהם לשחות בצורה בטוחה.

לפני שאנחנו נסביר על הנקודות שיש לבדוק בטרם רושמים את הילדים לחוג שחייה, צריך לציין, מוטב לעשות את זה כמה שיותר מוקדם ובלי חשש. הילדים צריכים ללמוד שחייה כך לא ייווצר אצלם הפחד והחשש מפני מים בכלל ומפני שחייה בפרט, וכן כך הם יוכלו ליהנות איתכם ועם החברים שלהם בבריכה או בים. צריך לזכור, קיים הבדל בין שחייה בים לבין שחייה בבריכה, ועל כן, זה שהילד למד לשחות לא אומר שמחר בבוקר אפשר לתת לו ללכת לים לבד. אך בכל זאת, אחרי שהוא למד לשחות, מוטב לקחת אותו לים ולאפשר לו ליהנות ממנו.

ובכן, שיעורי שחייה לילדים, לאילו נקודות צריכים לשים לב? ראשית, צריכים לשים לב לשאלה, מי המדריך בקורס. צריך לוודא שיש לו ניסיון בתחום, שיש לו רישיון ותעודה לשמש כמדריך שחייה, שהוא למד קורס בנושא של לימוד ילדים ובכלל שהוא בא מהתחום.

שנית, חשוב לבדוק היכן מועברים השיעורים, באיזה סוג של בריכה, היכן היא נמצאת, מי נמצא במקום בזמן השיעורים והאם ההורים יכולים לצפות או שהם צריכים לקחת חלק בשיעור.

שלישית, חשוב לבדוק מה תוכנית הלימודים, מה היא כוללת, האם מלמדים את הילדים את כל שיטות השחייה הקיימות, האם מלמדים אותם אלמנטים בסיסיים או מעבר לכך. הילד צריך לצאת מהחוג עם כל הידע הדרוש בשביל שהוא יוכל לשחות בצורה בטוחה ונוחה.

ארבע, חשוב לבדוק גם מה האופציות להמשך. האם יש חוגים למתקדמים, האם קיימים חוגי המשך, האם ישנן קבוצות שחייה שונות שיכולות להתאים לילד. במידה והוא ירצה בכך, אז תוכלו לרשום אותה לאחת מהקבוצות במקום.

כתוב/כתבי תגובה