מדרסים לריצה

מדרסים לריצה

מי שנוהג לרוץ יודע שריצה היא מבין הפעילויות הספורטיביות החשובות והטובות ביותר לגוף. כשאנו רצים אנחנו משפרים את סיבולת הלב ריאה שלנו. ריצה מחטבת ומחזקת את הגוף ותורמת מאד לחיזוק המערכת החיסונית, חיזוק השרירים והפעלה נכונה של מערכת העיכול.

אבל לפעילות ספורטיבית מסוג זה יש גם צדדים פחות טובים, כמו כאבי ברכיים עקב עומס או כאבים בכפות הרגליים. במקרים כאלה חשוב להתאים מדרסים לריצה על מנת שלא תצטרכו לוותר על הפעילות הספורטיבית האהובה עליכם כמו גם החשובה והיעילה הזאת.

מה הופך מדרסים לריצה לטובים יותר ממדרס רגיל?

מדרסים לריצה עשויים בדרך כלל במכונת  CNC משמע: מכונת חיתוך מיוחדת שיוצרת מרחב מושלם לכפות הרגליים. מדרסים מסוג זה מיוצרים בשיטה מיוחדת והתאמה אישית כאשר המומחים מאבחנים את כפות הרגליים ואת המבנה שלהם, מבצעים התאמה לנעלי הריצה, מסייעים למנח טוב יותר באמצעות התאמה ממוחשבת ובתלת מימד.

המומחים מבצעים סריקה של כמות הרגליים, ומבצעים לאחר מכן חיתוך CNC ויצירת שכבות מתאימות באופן אינדיבידואלי לכל אחת ואחד כך שהפעילות הספורטיבית תהיה נכונה ונעימה יותר.

למי זה מתאים?

חשוב לדעת כי מדרסים לריצה מתאימים גם למי שעוסק בפעילות גופנית מכל סוג אבל גם לאנשים שעומדים זמן רב על הרגליים או מבצעים עבודה פיזית מאומצת. התאמה כזאת יכולה להתבצע עבור חיילים, אנשי ייצור, ספורטאים, ילדים, קשישים לחולי סוכרת, למי שסובל מדורבן בעקב הרגל, ולכל מי שזקוק לתמיכה, הקלה בכפות הרגליים, איזון ואיכות חיים טובה יותר. כדי לבצע התאמה פנו למומחים בהתאמת מדרסים שיכולים לבצע התאמה טובה ונכונה של המדרס אל כפות הרגליים שלכם.

כתוב/כתבי תגובה