עורך דין תאונת קורקינט – מה הפיצויים המקסימליים?

עורך דין תאונת קורקינט – מה הפיצויים המקסימליים?

הקורקינט החשמלי נכנס לחיינו לפני מספר שנים ונראה כי הוא כאן על מנת להישאר. אם בעבר נראה היה כי השימוש בו נועד בעיקר עבור בני נוער כיום ניתן לראות אותו בכל פינה בעיר כאשר טווח הגילאים של הרוכבים עליו הינו רחב מאוד. הקורקינט מספק דרך קלה ויעילה להגיע ממקום למקום כיוון שהוא מאפשר לחסוך את פקקי התנועה ולנוע ביעילות בתוך העיר אך אין ספק כי יש כאן גם חיסרון רציני והוא הסכנה. בשנים האחרונות ניתן היה לראות לא מעט תאונות קורקינט אשר לצערנו גם נגמרו באסון.

לתיאום פגישה עם עורך דין לתאונות דרכים >>>>

מה תעשו במקרה של תאונה?

בכל מקרה בו עברתם תאונת קורקינט הדבר הראשון שכדאי שתעשו הוא לפנות לעורך דין אשר מתמחה בנושא על מנת לקבל את כל המידע הרלוונטי לו אתם זקוקים. תאונת קורקינט הינה תאונה לכל דבר ועניין ולכן הצד הנפגע יכול לזכות בסכומי פיצויים גבוהים בגין נזקי גוף או רכוש דרך חברת הביטוח של הפוגע. הזכות לתביעה אינה תלויה כלל באם רוכב הקורקינט היה אשם או לא ויש ביכולתו לתבוע בכל מצב של פגיעה גם במידה והוא זה אשר עשה את הטעות. 

פנייה לעורך דין במקרים מעין אלו תאפשר לכם להכיר מקרוב את כל החוקים הקיימים בנושא ולמצות את מלוא זכויותיכם מה שיוביל אתכם לקבלת פיצויים גבוהים שיכולים להסתכם בעשרות אלפי שקלים ואף יותר. 

פנייה לעורך דין

כחלק מעבודתו של עורך הדין תחילה יעשה בירור בנוגע לתאונה. מדוע היא נגרמה? מה בדיוק קרה שם? על מנת לברר האם יש צורך בתביעה של הרשות המקומית בנוסף לתביעה של בעל הרכב. רק עזרתו של עורך דין מקצועי תוכל לעזור לכם לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר לו אתם זכאים.

כתוב/כתבי תגובה