קורס החייאה

קורס החייאה

באחד מהבילויים השבועיים שלכם בקניון נתקלתם במהומה גדולה ורועשת בכניסה לאחד מהחנויות, ולאחר שהתקרבתם כדי לראות מה קרה – ראיתם אדם מבוגר שרוע על הקרקע, כאשר שני אנשים מנסים להנשים אותו ולבצע בו פעולות החייאה. באופן טבעי משתלטת עליכם תחושת פאניקה, אך יחד עם זאת גם תחושת אכזבה מסוימת כיוון שאינכם יכולים לעזור במקרה כזה. 

חוסר הידע והכלים למתן סיוע ועזרה ראשונה לאדם הנמצא בסכנת חיים הינו עניין משמעותי, ולכן חשוב ללמוד קורס החייאה ועזרה ראשונה במקום המוסמך לכך. כדאי לדעת כי קורס זה אינו עוסק רק במתן עזרה פיזית לאדם במצוקה, אלא גם בזיהוי של מצב מסכן חיים וכיצד יש לפעול במקרה כזה עד להגעת כוחות ההצלה.

למי מומלץ ללמוד קורס החייאה?

קורס החייאה של מלע"ר הינו קורס בסיסי וקצר המאפשר לתלמידים להבין כיצד להתנהל בתרחישים בהם קיימת סכנת חיים, ולכן זהו קורס מהותי עבור כל אדם בוגר ובפרט בעלי חנויות המעניקים שירות פיזי ללקוחות, מדריכי כושר, קוסמטיקאיות, מטפלים בתינוקות / מבוגרים, עובדי הוראה, מדריכי טיולים וגם הורים לתינוקות וילדים קטנים.

רכישת ידע בסיסי להצלת חיים

במהלך קורס ההחייאה התלמידים רוכשים ידע בסיסי שיסייע להם להציל חיים, כמו כיצד לזהות שאדם חווה התקף לב ואיך לפעול, מה ניתן לעשות במקרה של חנק, מהי הדרך לביצוע החייאה בצורה יעילה ונכונה וגם נושאים כלליים חשובים לא פחות כמו מהו דפיברילטור וכיצד להשתמש בו, איך לבצע שיחת חירום למוקד מד"א ואילו פרטים למסור למוקדנים, ועוד נושאים רבים נוספים הנוגעים להגשת עזרה ראשונה והתנהלות נכונה בזמן אמת.

כתוב/כתבי תגובה