סט גומיות התנגדות

סט גומיות התנגדות

סט גומיות התנגדות הוא פתרון נפלא לאימונים ספורטיביים, כיוון שאפשר להשתמש בהם בכל זמן ובכל מקום. שולפים את סט גומיות התנגדות ומתאמנים בבית, בפארק או בכל מקום אחר בטבע להנאה מושלמת ועבור יצירת תוצאות מצוינות.

סט גומיות התנגדות

רבים מאתנו אינם מנויים בחדר כושר אך עם זאת הם מעוניינים לבצע שגרה של אימונים ספורטיביים כדי לשפר את הכושר הגופני האישי שלנו. בעזרת סט גומיות התנגדות אפשר לבצע אין ספור סוגים של אימונים כמו בחדר הכושר. היתרון שלהם הוא בכך שאפשר להתמקד בכל אימון בתרגילים אחרים ולהשיג תוצאות משמעותיו בנראות של הגוף וברמת הכושר.

מעבר לכך כאשר משנים מדי פעם את התרגילים ואת עוצמתם, התרגול אינו משעמם ולכן המתאמנים אינם מתייאשים מהאימונים, אלא להפך מעוניינים לבצע אימונים נוספים כמה פעמים במהלך השבוע.

עם סט גומיות התנגדות דופה אפשר להמשיך ולשמור על כושר גם כשנמצאים בבית. זהו פתרון יעיל ופרודוקטיבי בימים קרים, בימים גשומים ובימים של סגר. כך שאפשר לתמרן את שעות האימונים מעט מהם מחוץ לבית ורבים מהם בתוך הבית ולהשיג אפקטיביות מקסימלית.

סוגי אימונים באמצעות גומיות התנגדות

טווח האימונים הוא רחב מאד וכולל מתיחות והגברת גמישות התנועה, אימונים אירוביים של שרירי הליבה, שרירי גב וחזה, סיבולת שריר הלב והריאות, פיתוח השרירים, חיטוב ועוד.

כל מתאמן רוכש סט גומיות התנגדות אשר מתאימות למשקל הגוף שלו. הדגמים מיוצרים עבור בעלי משקל של 36 ק"ג ועד בעלי משקל של 93 ק"ג.

שגרת האימונים

כל אדם בונה את שגרת האימונים שלו בהתאם לשעות הפנאי שלו. רבים מהספורטאים מבצעים זאת בכל יום, לעיתים בחוף הים, בפארק בעת טיול בטבע, בבית או במקומות נוספים.

כתוב/כתבי תגובה