האם כדאי לך לקנות ציוד ספורט מקצועי?

האם כדאי לך לקנות ציוד ספורט מקצועי?

ציוד ספורט מקצועי נתפס בעני מתאמנים מתחילים כציוד למתקדמים ובכך הספורטאים מתחילים נמנעים מלקנות ציוד זה ומאלתרים ציוד ספורט בהכנה ביתית. במקום משקולות מוצאים מוטות ברזל כבדים וחלודים, במקום מזרן מקצועי משתמשים במגבת וכו'…

אז האם באמת משתלם לספורטאים מתחילים לקנות ציוד ספורט מקצועי?

באו נפריח את המחשבה שציוד ספורט הוא למקצוענים בלבד. ציוד ספורט נועד בשביל ספורטאים בכל רמה, החל ממתחילים ועד המתקדמים ביותר.

הציוד המקצועי עוזר למתאמן לבצע תרגילים נכונים עם הכלים הנכונים וכך גם להפוך את האימון לאפקטיבי יותר. לעומת זאת, ציוד ביתי "מאולתר" יכול לפגוע במתאמן ואף לפצוע אותו.

ישנם אין ספור פריטי אימון לספורטאים המשמשים אותם לביצוע תרגילים החל ממשקולות במשקלים שונים העוזרים למתאמנים לחזק את שריריהם במקומות ספציפיים בגוף ועד למכשירים ספציפיים המיועדים לעבוד על שרירים אחרים בגוף ואף חיטוב.

אחרי שהבנו את החשיבות הרבה שיש לקניית ציוד מקצועי על פני ציוד "מאולתר" ביתי, נשאלת השאלה היכן ניתן להשיג ציוד מקצועי?

ישנם המון חנויות המוכרות ציוד מקצועי לספורטאים אך יש צורך לבצע מספר בדיקות לפני קניית הציוד בחנות ספציפית.

וותק

כל חנות המכבדת את עצמה מביאה עמה ניסיון ומוניטין של שנים, ועובדים המראים את ניסיון החברה בתחום אותו היא מייצגת כאשר הם נותנים שירות מקצועי ללקוח.

איכות מוצרי החנות

בכל זאת קניית ציוד מקצועי לעיתים יכולה להגיע לסכומים לא מבוטלים ולכן יש לברר את טיב המוצרים בחנות. אם המוצרים איכותיים ויחזיקו לאורך שנים רבות, הרי שלהשקיע מעט יותר עבורם זה ישתלם בטווח הארוך.

חוות דעת

יש לברר חוות דעת על החנות, האם ישנם לקוחות מרוצים או מנגד לקוחות לא מרוצים.

מגוון מוצרים

מרבית החנויות המוכרות ציוד ספורט, גם אלה הפועלות אונליין, מספקות מגוון רחב של ציוד למתאמנים ופעילויות ספורט שונות.

 

ולכן לאחר שביצעתם בדיקות אלו תדעו מאיפה הכי כדאי לקנות. חברת בש-גל חברה למוצרי ספורט מקצועיים ואיכותיים. החברה נוסדה 1980 והינה בעלת וותק רב במכירת ציוד ספורט. לחברה יש מגוון רחב של ציוד בכל תחומי הספורט בין אם באימון הארובי ועד לאימוני טניס ואומניות לחימה.

כתוב/כתבי תגובה