אחות פרטית לאחר ניתוח – לראש שקט בלילה

אחות פרטית לאחר ניתוח – לראש שקט בלילה

פעולה כירורגית מכניסה את המטופל למהלך מעורר חששות. אם זה ניתוח מורכב ומסכן חיים, זה וודאי כך המצב. אבל גם אם מדובר על ניתוח מתוכנן ולא מסוכן, האירוע כולו אינו נעים ולא פשוט כלל וכלל. הוא מלווה בחשש, בכאבים ובמתח משמעותי. אבל יש מה לעשות כדי להקל על ההרגשה ולשפר את התחושה של המטופל ושל בני המשפחה החרדים לשלומו. מה אפשר לעשות?

אחות פרטית שתהיה לצדו

זה לא סוד שהמצב בבתי החולים אינו פשוט. העומס גדול והמחסור בכוח האדם בהחלט מורגש במחלקות. זה יוצר מצב בו בני המשפחה חוששים להשאיר במחלקה לבדו את קרובם שעבר זה עתה ניתוח. אכן, מדובר על זמן מורכב עבור המטופל והוא זקוק לעזרה רציפה לצדו. מה שהצוות בבית החולים אינו יכול לספק לו בכל רגע. ככלות הכול הוא אינו המאושפז היחיד במחלקה והצוות עסוק וטרוד מאוד. גם בני המשפחה לא יכולים להרשות לעצמם להישאר בכל רגע נתון לצד המאושפז. הם התעייפו במהלך היום, יש להם מטלות נוספות ושהייה לכל אורך הלילה בבית החולים לא תמיד אופציה שאפשר בכלל לקחת אותה בחשבון. הפתרון הוא אחות פרטית לאחר ניתוח.

חברת סיעוד וטיפול מסור במאושפזים

הפתרון מוצע לכם אצל חברות הסיעוד. חברות הסיעוד מעסיקות בקביעות צוות של אחים ואחיות שעברו הכשרה מקצועית ומתאימה על מנת לסעוד מאושפזים בבתי החולים. במידה ואתם או קרוב משפחה עובר ניתוח בקרוב, מומלץ מאוד להתארגן מראש וליצור קשר עם חברת סיעוד שתספק לכם שירות של אחות פרטית לאחר ניתוח. כך תוכלו להיות רגועים לכל אורך הלילה – קרובי המשפחה יכולים לחזור הביתה ולנוח מעמל היום ומהמתח שמילא אותם במהלך שעות הטיפול, ואילו המטופל מצא במחלקה ומושגח על ידי אחות פרטית מסורה מטעם חברת סיעוד שנמצאת כאן בשבילו בלבד. היא זו שקשובה לכל צורך שמתעורר, עוקבת אחר המכשור או התרופות סביב ויכולה להזעיק רופא במקרה הצורך. היא תשרת את החולה ותענה על כל צרכיו. אכן פתרון נהדר שחוסך הרבה כאבים ודאגה.

כתוב/כתבי תגובה