פודקאסטים שנולדו בעקבות סדרות טלוויזיה

פודקאסטים שנולדו בעקבות סדרות טלוויזיה

אם אתם לא בטוחים מה אתם אוהבים יותר – להאזין לפודקאסטים או לצפות בטלוויזיה, שווה בהחלט לדעת כי דרך לשלב את שתי האהבות הללו. היום, אפשר למצוא פודקאסטים מצוינים שעוקבים אחר סדרות טלוויזיה מובילות, מנתחים אותן ומביאים פירושים מעניינים לסצינות הכי מעניינות ומוכרות. מה שנחמד במיוחד בפודקאסטים האלה הוא שהם מהווים מעין המשך טבעי לסדרות, כך שהחובבים הגדולים לא חייבים להרגיש תחושת מחסור בתום כל עונה שכן הפודקאסטים מאפשרים למשוך ולמתוח עוד את ההנאה מהסדרה. הנה כמה דוגמאות לפודקאסטים מצוינים על סדרות שיש סיכוי שגם אתם מאד אוהבים.

סמוך על הסול

כשהסדרה הזאת עלתה לאוויר הייתה תחושה אמיתית שהיא לא תצליח להיכנס לנעליים הגדולות של "שובר שורות", אך ככל שהפרקים התקדמו נראה כי מדובר בסדרה מצוינת שכתובה וערוכה היטב ושבהחלט מצליחה לרתק אליה צופים רבים. הפודקאסט "סמוך על סול: יומן צפייה" מביא ניתוח מעמיק ומעניין מדי פרק ויורד לעומקן של הסצנות הכי מעניינות ובעיקר מסתוריות. מה שטוב במיוחד בפודקאסט הזה הוא שהוא מביא תזכורות קבועות על בסיס קבוע למה שקרה בעלילה של "שובר שורות" וזה בהחלט מפיל לא מעט אסימונים בעבור הצופים שאפילו האדוקים שבהם כבר הספיקו לשכוח כמה פרטים חשובים מסדרת האם.

80 וארבע

אם עוד לא יצא לכם לצפות בסדרת הטלוויזיה הכל כך מרגשת ומתוקה הזאת כדי שתעשו את זה בהקדם. היא קיימת בגרסה בריטית וגם בגרסה מקומית כשהעיקרון הוא זהה – מפגש בין קשישים לבני ארבע שמייצר הרבה רגעים מרגשים, שוברי לב, מצחיקים ומעניינים. בפרקים השונים של הפודקאסט מרחיבים המומחים על הנושאים השונים שנידונו בתכנית הישראלית וזה בהחלט מתאים למיטיבי לכת שרוצים ללמוד עוד.

סיפורה של שפחה

פודקאסט מעניין מאד בהנחיית דפנה לוסטיג ושפרה קורנפלד שמנתח את הסדרה המצוינת של HBO מנקודת מבט פמיניסטית. הסדרה מעלה הרבה סיטואציות פסיכולוגיות מעניינות והפודקאסט בהחלט מאפשר הבנה מלאה יותר של היוצרים ושל מה שעומד מאחורי כל פרק.

אם גם אתם חובבי סדרות, הנה כמה דרכים להמשיך ולהעשיר את הידע גם כשסיימתם את כל הפרטים.

כתוב/כתבי תגובה