ניתוחים פלסטיים מטעמים בריאותיים

ניתוחים פלסטיים מטעמים בריאותיים

כל אחד חולם להיות רזה וחטוב, ממש כמו כל הפרסומות והסרטים שאנו רואים בטלוויזיה. אך מה שלא כולם יודעים שהדרך לחיטוב הגוף הוא קשה וארוך טווח. יש כאלו שניחנו בגנים טובים ותורשה מעולה של רזון כמו שיש כאלה שלא צריכים הסרת שיער בפנים ללא גילוח כי זכו בגנים טובים, אך גם אנשים כאלו עם גנים טובים יכולים לצבור נזקים בריאותיים שאולי לא נראים לעין כמו שומן עודף.

העלייה בצריכת האוכל התעשייתי והמעובד שקיים בכל מקום, העלה באופן משמעותי בשנים האחרונות את אחוז השומן הרווי אצל אנשים. ניתן לראות זאת בעיקר אצל נערים ונערות שהתזונה מבחינתם היא פחות ודעת, ולכן הם צורכים יותר מזון מעובד ולא בריא כמו ג'אנק פוד, ממתקים וחטיפים.

שומן עודף – אויב אסתטי ובריאותי כאחד

נהוג לחשוב ששומן הוא דבר שלילי ולא טוב. אך הדבר לא מדויק, מכיוון שלשומן יש שתי צדדים – שומן טוב ושומן רע. כידוע גוף האדם מוכרח להתקיים מוויטמינים ומינרלים שונים שרובם נמצאים באוכל שאנו אוכלים, הגוף מוכרח להתקיים גם משומן. השומן הטוב שהוא השומן הבריא תורם לגוף רבות מבחינת פעילות יומיומית ואף יכול להוריד את הרמות של הכולסטרול הנובע משומן רע.

שומן רע נקרא שומן רווי. שומן כזה מצוי בעיקר במאכלים מעובדים ותעשייתיים כמו בצקים קפואים, חטיפים ומוצרי חלב שמנים כמו חמאה, שמנת, שמן קוקוס ועוד. השומן הרע מצטבר בגוף ולא מסולק דרך הכבד, וכך הוא גורם לשומן עודף שנמצא בגוף. בנוסף לחסרון הבריאותי המובהק שהשומן העודף גורם, הוא גורם גם למראה שאינו אסתטי כלל.

פתרונות לבעיית שומן עודף

כדי להימנע משומן עודף, פשוט הקפידו על תזונה היומיומית. כפי שנאמר, חשוב להקפיד לאכול שומן אך שיהיה מהקטגוריה של שומן טוב ולא שומן רע. ניתן למצוא שומן טוב החיוני לגוף באבוקדו, טחינה, שקדים, שמן זית ודגים שונים. במידה וכבר הצטבר אצלכם שומן עודף שאינו בריאותי ואסתטי, הפתרון הוא ביצוע של שאיבת שומן.

שאיבת שומן (כמו שמציעים באתר https://drglesinger.co.il) זו פעולה כירורגית המעניקה פתרון בריאותי ואסתטי כאחד. מצד אחד נפטרים מהשומן העודף הרע שמזיק לגוף ,ומצד שני נהנים ממראה אסתטי יפה יותר וכך הרגשה כללית טובה הרבה יותר.

קראו על: שיטות שונות לצמצום הקפים

כתוב/כתבי תגובה