מנתחים פלסטיים

מנתחים פלסטיים

אין כמו 2020 כדי לדבר על מנתחים פלסטיים. כמעט וכבר אין מקום בגוף האדם שלא נוסה עליו ניתוח פלסטי כזה או אחר. חושבים על ניתוח פלסטי? תוכלו למצוא ברשת את הדילים הטובים ביותר לניתוחים פלסטיים ואת המנתחים מבטוחים ביותר.

מנתחים פלסטיים

מהו ניתוח פלסטי?:

רק מכיוון שהשם כולל את המילה "פלסטיק" אין פירושו שלמטופלים שעברו ניתוח זה פניהם מלאים בדברים מזויפים. השם לא נלקח מהחומר הסינתטי אלא מהמילה היוונית plastikos שמשמעותה ליצור או לעצב (ואשר מעניקה לחומר הפלסטי את שמו גם כן).

ניתוחים פלסטיים הם סוג מיוחד של ניתוח שיכול לשנות את מראה האדם ויכולתו לתפקד. בכלל, שינוי מסוים במראה של האדם, (אם כך הוא חושב לעשות), יכול לשנות רגשי נחיתות ולהפוך אותם לכאלה שיעזרו בעתיד ויתפחו, לפחות מבחינה פסיכולוגים, פתחים להצלחה.

למה צריך ניתוח פלסטי?

ניתוחים פלסטיים נועדו כדי לשחזר מראה מסוים בגוף, לתקן פגמים בפנים או בגוף וכו'. אלה כוללים מומים מולדים גופניים כמו שפתיים וסגולי שיניים ועיוות באוזניים, פגיעות טראומטיות כמו נזקים או כוויות של כלבים, או בעקבות הטיפול במחלות שד או בנייה מחדש של שד של אישה לאחר ניתוח לסרטן השד.

ניתוחים קוסמטיים

ניתוחים קוסמטיים משנים חלק בגוף שהאדם אינו מרוצה ממנו. פרוצדורות קוסמטיות נפוצות כוללות הגדלת השדיים (ממופלסטיה מוגדלת) או קטנה שלהם, עיצוב מחדש של האף (ניתוח אף) והסרת כיסי שומן מנקודות ספציפיות בגוף (שאיבת שומן).

ישנם טיפולים קוסמטיים שאינם כירורגיים באופן שרוב האנשים חושבים על ניתוח – כלומר חיתוך ותפירה. לדוגמה, שימוש בלייזרים מיוחדים להסרת שיער לא רצוי וליטוש עור לעור לשיפור הצטלקות קשה – הם שני טיפולים כאלה.

כתוב/כתבי תגובה