פילאטיס ברחובות – לחיטוב הגוף שיטה בדוקה לשיפור מצב הרוח

פילאטיס ברחובות – לחיטוב הגוף שיטה בדוקה לשיפור מצב הרוח

כמה פעמים ביום
אנחנו מרגישים עייפים, מתוחים, עצבניים.
חושבים על המנוי לחדר הכושר שתמיד תמיד מתחמקים מלממש.
יושבים על הכורסא אחרי יום ארוך וחושבים לעצמנו אם יש לנו כוח להרים משקולות, לרוץ על הליכון לראות אחרים ואחרות עם הישגים גדולים וטובים יותר.

כמה נפלא היה למצוא למצוא שיטה שבאמת תעביר את הגוף שינוי.
שתוביל לתוצאות אמינות ויוצאות דופן. תרשו לנו לגלות לכם סוד לחיטוב הגוף פילאטיס ברחובות.

מדובר על שיטה ותיקה וארוכת ימים
שהומצאה בארצות הברית על ידי מהגר גרמני בשם ג'וזף פילאטיס (כן, הוא דאג להנציח את שמו!) שהקים מכון ליד הבלט של ניו יורק. תחילה מצאה חן השיטה בעיקר בעיני רקדנים ומשם הגיעה לשאר הציבור. ועתה, לא רק בניו יורק של המאה העשרים אלא גם אתם תוכלו לעשות פילאטיס ברחובות – לחיטוב הגוף.

השיטה מבוססת על תיקון של דפוסים
דפוסי תנועה שעם הזמן הפכו לקויים ולא תקינים. בנוסף נעשה שכלול של היכולות הגופניות, וזאת ע"י שליטה ותיאום בין שתי קבוצות שרירים: שרירי השלד העמוקים שהם למשל שרירי הליבה והיציבה ובין השרירים המניעים. מתרגל הפילאטיס מבצע את התרגילים ונע תוך מודעות עמוקה למרכיבים של תנועת הגוף כולו וגם לאיכות התנועה.

ועכשיו, זה כאן ממש לא רחוק
כי כעת יש פילאטיס ברחובות – לחיטוב הגוף והנשמה אצל רפאל ספא סנטר. ידוע כי נפש בריאה נמצאת בגוף בריא. והשיטה המדויקת הזו מאפשרת לכם להרגע, להרפות ולמסור את עצמכם בידי התרגול. המוטיבציה להגיע לאימונים תעלה ותגבר ככל שתראו את התוצאות הנהדרות של פילאטיס ברחובות – לחיטוב הגוף. גם המחמאות שתקבלו יעזרו. פשוט צאו לדרך והתחילו.

כתוב/כתבי תגובה