פילאטיס

כושר הוא נושא בעל חשיבות רבה לחיים שלנו. הוא משפיע על המראה, משפיע על ההרגשה הכללית וגם על הגזרה. אחת השיטות המומלצות והפופולאריות היא פילאטיס. שיטה זה מתמקדת באימון מדויק שנועד לשפר את התנועות היומיומיות ולהפחית את העומס שנוצר מתנועות לא רצויות. כך שאימון בשיטת פילאטיס עשוי להיות תועלתי ביותר ולשפר את איכות החיים כמו גם את הבריאות של המתאמנים.

התאמה אישית של התרגילים

אימון בשיטת פילאטיס צריך להיות מותאם היטב למתאמן במצבו כמו שהוא. ההתאמה מתייחסת למצבו הגופני הנוכחי וכן לכושר שלו. כמובן שתהיה התייחסות פרטנית לכאבים או למוגבלויות שמטרידות את המתאמן. כי אימון יעיל הינו אימון מותאם שנותן מענה למצב של המתאמן באופן מדויק. כאשר האימון מותאם ומדויק המתאמן יכול לשפר את היציבה שלו ולשפר את הכושר הגופני שלו.

הדרכה מקצועית

החלטתם לצאת לשיעור פילאטיס? חובה עליכם לוודא כי המורה שמדריך אתכם הוא מורה מוסמך ומנוסה מאוד בשיעורי פילאטיס. שימו לב לכך שהדרכה מקצועית תשים לב לנקודות שונות שקשורות לחיים שלכם, תוך הקפדה והימנעות מתנועות שאינן מומלצות עבורכם בגין מוגבלויות או כאבים באזורים מסוימים בגוף. 

ההרגשה הכללית לאחר האימון

חשוב לעקוב אחרי ההרגשה שלכם לאחר האימון. אימון יעיל וטוב צריך להיות מאתגר מספיק כדי לקדם אתכם ולהוביל לתוצאות. אך מצד שני אסור שהוא יהיה מאתגר מידי ומכאיב. שכן הכאבים וחוסר הנוחות עלולים להצביע על תנועות מוגזמות או על פעילות שאינה מתאימה למצב הנוכחי שלכם. באופן כללי שיעורי פילאטיס אמורים להשרות עליכם הרגשה טובה, לשפר את איכות החיים שלכם ולאפשר לכם להיות חיוניים ופעילים יותר. האימון יסייע לכם לבצע תנועות טובות יותר ולשמור על גמישות למרות השנים שחולפות.

למידע על פילאטיס מכשירים, היכנסו ללינק עכשיו!

כתוב/כתבי תגובה