צילום קווי ביוב – הפתרון המושלם לבעיות צנרת בטכנולוגיה מתקדמת!

צילום קווי ביוב – הפתרון המושלם לבעיות צנרת בטכנולוגיה מתקדמת!

כאשר נוצרות בעיות אינסטלציה בבניינים רבי קומות או בבתים פרטיים, ברור לדיירים שמדובר בפרויקט שיהיה כרוך בהרבה לכלוך, בלגן ועלות גבוהה.

חשיבה זו הייתה נכונה בצורת ההתנהלות הישנה שבה שברו קירות, הרימו אריחים, חתכו צנרות וחיברו אותם מחדש וכל זאת כדי לשחרר חסימות ולכלוך שהצטבר לאורך הצינור וגם על הדפנות.

צילום קווי ביוב

הפתרון האולטימטיבי העכשווי הוא הפעלה של מוט ייעודי אשר חודר פנימה לתוך הצינור ותוך כדי תנועה הוא מצלם את כל הדרך. במסלול זה הוא מגלה את החסימה אשר אינה מאפשרת מעבר חופשי של המים. לאחר שרואים את טיב החסימה ואת מיקומה מבצעים את שלב הפתרון.

ללא צורך בחיתוך של הצינור, מחדירים שוב את המוט עם המצלמה אך מחברים לחלקו הקדמי דיזה. כשקצה המוט מגיע לסביבת החסימה מופעל לחץ חזק מאד של מים, הדיזה מסתובבת במהירות ותוך כדי הפעולה הסיבובית עם כמויות המים הגדולות היא חותכת את החסימה, אם מדובר בשורשי עץ או כל פריט אחר.

חוזרים לשגרה

כך תוך פרק זמן קצר יחסית, החסימה כבר לא קיימת וזרימת המים הופכת להיות שוב קולחת ועוצמתית. השיטה הזו היא קצרה, מטפלת נקודתית בכל מקרה ופותרת בעיות בזריזות.

היתרון העיקרי של צילום קווי ביוב הוא שבזכות הצילום מגלים תוך פרק זמן קצר מאד את החסימה וכך מטפלים בה וחוזרים לשגרה. זאת לעומת כל השיטות הישנות שהצריכו עבודה לעיתים של שעות וימים כדי לשאוב את תכולת הצינור באמצעות ביובית או ששברו קירות, גילו את הצינור, חיפשו את החסימה, טיפלו ולאחר מכן היה צורך לבנות שוב את הקיר ולהחזיר את המצב לקדמותו.

פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי – רובוטק צילום וחידוש צנרת.

כתוב/כתבי תגובה