האזנה לכאן ב': אילו שירים להשמיע בחדר כושר?

האזנה לכאן ב': אילו שירים להשמיע בחדר כושר?

חדר כושר הוא מקום אליו אנחנו הולכים בשביל לעבוד על חיטוב ועיצוב הגוף, להרשים משקולות ולבצע תרגילים שונים. בזמן הזה אנחנו יכולים גם להקשיב למוזיקה, עלינו רק לבחור את המוזיקה הנכונה.

אילו אפשרויות עומדות לרשותנו בחדר כושר?

רדיו

אומנם זה נשמע מיושן, אך האזנה לכאן ב' או האזנה לתחנות רדיו אחרות שמשדרות תוכניות אקטואליה, תוכניות מוזיקה ותוכניות אחרות, יכולה להפוך את האימון לחוויה הרבה יותר נעימה, הרבה יותר מיוחדת. אנחנו בסך הכל צריכים לבחור את התחנה ואת התוכנית הנכונה בשבילנו.

פלייליסטים

פעם היה נהוג להכין קלטות עם מיקסים של שירים. היום אנחנו פשוט יוצרים פליליסט בספוטיפיי או בתוכנות סטרימרינג אחרות, וכך אפשר ליהנות משילוב של שירים שונים. אנחנו יכולים גם ליהנות מפליליסטים שאחרים יצרו, כולל התוכנות עצמן.

עם היה נהוג להכין קלטות עם מיקסים של שירים. היום אנחנו פשוט יוצרים פליליסט בספוטיפיי או בתוכנות סטרימרינג אחרות, וכך אפשר ליהנות משילוב של שירים שונים. אנחנו יכולים גם ליהנות מפליליסטים שאחרים יצרו, כולל התוכנות עצמן.

אלבומים שלמים

אולי שכחנו מזה, אך אפשר להאזין לאלבומים שלמים של אמנים באמצעות תוכנות סטרימינג. מה שאומר, שאנחנו גם יכולים לנצל את הזמן במכונה בשביל ליהנות ממוזיקה שאנחנו לא מכירים, להאזין לאלבומים שאין לנו זמן להאזין להם בבית או ברכב.

מוזיקה כללית מהחדר כושר

מי שלא רוצה לבחור בעצמו מוזיקה, יכול פשוט להקשיב למוזיקה שמתנגנת במכון. היא לא תמיד תהיה לרוחנו, סביר להניח שבמקרים רבים זו תהיה מוזיקה מסוג מסוים, שמתאימה למכון כושר, אך אנחנו בהחלט יכולים ליהנות ממנה.

נגן מוזיקה

פעם זה היה וולקמן, היום זה נגן מוזיקה, כזה שמאפשר לנו לנגן אלבומים שלמים, כזה שמנגן שירים בשאפל (ערבוב), הכל באמצעות אוזניות, בלי להפריע לאיש.

איך המוזיקה עוזרת לנו?

זה לא משנה למה אנחנו מאזינים, רצוי שנאזין למשהו. הסיבה היא, כך אנחנו יכולים להיכנס לאווירה, כך אנחנו יכולים להרגיש באמת שאנחנו בתנועה. חשוב להדגיש כאן, על מנת ליהנות באמת מהחוויה של האימון במכון, מוטב כן להאזין למשהו שאנחנו אוהבים, כך הזמן יעבור לנו בצורה יותר נעימה. בין לבין אנחנו יכולים גם לצפות בסדרות שונות במסכים וכן אנחנו יכולים לשוחח עם אנשים ואחר כך לחזור ולשמוע מוזיקה

כתוב/כתבי תגובה