לא תאמינו מה שיטת המטאיזם יכול לעשות לכם

לא תאמינו מה שיטת המטאיזם יכול לעשות לכם

שיטת המטאיזם הינה שיטה מדהימה שיכולה לשנות לכל אחד את החיים. מדובר על שיטה שמאפשרת למעשה לבחון את כל מה שמתרחש ממבט מלמעלה, היא מאפשרת להתבונן בתת המודע שלנו אשר מנהל את חיינו. השיטה מאפשרת לכל אחד ללמוד את דפוסי ההתנהגות שלו, להתבונן בגורמים שמניעים אותו ולהבין מאיזה מקום הוא פועל ומגיע למסקנות השונות. כולנו חיים בתוך חוקים מסוימים שהתת מודע שלנו יצר, לכן חשוב לפענח אותם, להבין מהיכן הם הגיעו וכיצד ניתן לשחרר אותם כדי לשדרג את חיינו (קראו על טיפול בשיטת המטאיזם). השיטה מספקת לנו הסתכלות שונה על העולם החיצוני. במקום להתבונן עליו בתור המציאות שבתוכה אנו חיים, השיטה מספקת את הכלים כדי להסתכל על העולם בתור השתקפות של התודעה שלנו. בצורה כזו, ניתן ללמוד את נבכי התודעה שלנו, לשנות אותה ובהתאם לכך לראות את השינוי בעולם שסובב אותנו.

שיטת המטאיזם – מה היא יכולה לתרום לכם?

כאמור, מדובר על שיטה שמתעסקת עם חקר התודעה. השיטה מספקת את הכלים והידע הדרוש, כדי לפענח את המנגנונים הפנימיים שמפעילים אותנו. מנגנונים אלו עלולים עם הזמן להגביל אותנו ולחסום לנו את הגישה להתפתחות פנימית. השיטה מאפשרת לכל מתרגל להגיע לגלי מוח שונים, המאפשרים ריפוי פיזי ונפשי. תרגול קבוע לאורך זמן, יכול להפוך כל אחד למטפל הטוב ביותר של עצמו. כל אחד יכול לברוא לעצמו את העולם שבו הוא היה רוצה לחיות, ואת צורת החיים המתאימה ביותר עבורו. השיטה מאפשרת להגיע לגלי מוח בשם גלי גמא, הידועים בכמות האנרגיה הגבוהה שהם מכילים. אדם שיודע להגיע לגלי המוח האלו בצורה מודעת, יכול להביא את עצמו לפעילות מוח מוגברת. הדבר יכול לתרום לצורת חשיבה אחרת, לריפוי של מחלות פיזיות שונות וכמובן לחוויה מדהימה המאפשרת להתעלות על כל בעיות היום – יום.

לסיכום, שיטת המטאיזם הינה שיטה המאפשרת לכל אחד להכיר את האני הפנימי שלו. השיטה מאפשרת לחקור את התת מודע שלנו, להבין מאיפה אנחנו פועלים ומה גורם לנו לנהוג בצורה כזו או אחרת. בצורה כזו, ניתן לשנות דפוסי התנהגות הרסניים ולשדרג את רמת החיים שלנו.

כתוב/כתבי תגובה