קמגרה – תרופה לטיפול בהפרעות זיקפה

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. זהו שם מותג לתרופה Sildenafil citrate, שאושרה על ידי ה-FDA ב-1998.

קמגרה פותחה במיוחד עבור הפרעות זיקפה והיא הוכחה כיעילה בטיפול במצב זה. קמגרה פועלת על ידי הרפיית שרירי הפין והגברת זרימת הדם. זה מאפשר ליותר חמצן להגיע לרקמת הפין, מה שמוביל לזקפה.

ניתן להשיג קמגרה מוצרים למכירה לחץ כאן וליטול קמגרה דרך הפה עם או בלי אוכל – אך מומלץ לא ליטול אותה עם אלכוהול או מיץ אשכוליות שכן אלו יכולים להוריד את יעילותה.

תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זקפה

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים. זוהי התרופה הפופולרית ביותר למטרה זו והיא נמצאת בשוק למעלה מ-20 שנה.

קמגרה פועלת על ידי הגברת זרימת הדם לפין ועוזרת לו להיות זקוף. זה גם עוזר לשמור על זקפה עד 36 שעות.

קמגרה הוא אחד המותגים הפופולריים ביותר של תרופות להפרעות זיקפה. הוא משמש לטיפול ומניעה של הפרעות זיקפה אצל גברים. החומר הפעיל שלו הוא Sildenafil citrate, אשר הוכח כיעיל בטיפול בהפרעות זיקפה. הצלחתה של קמגרה הובילה להשקתו במדינות אחרות כולל אוסטרליה, אוסטריה, קנדה, צרפת, גרמניה וניו זילנד. בשנת 2007 הוא הושק גם ביפן.

איך נוטלים את התרופה?

קמגרה היא תרופה המשמשת לטיפול בהפרעות זיקפה. ניתן ליטול דרך הפה כגלולה או כטבלית לעיסה. הוא מיוצר על ידי Ajanta Pharmaceuticals Limited, המתמחה בייצור תרופות לבעיות זיקפה.

קמגרה מגיעה בארבע צורות מינון שונות: 50 מ"ג, 100 מ"ג, 200 מ"ג ו-400 מ"ג. המינון הנפוץ ביותר הוא 100 מ"ג, שניתן ליטול פעם או פעמיים ביום. זה מגיע גם בצורה חזקה במיוחד עם מינון מוגבר של 50 מ"ג לטבליה.

קמגרה משמשת לטיפול בהפרעות זיקפה אצל גברים עם סיבות שונות כגון אימפוטנציה פיזית או פסיכולוגית.

>>>הקליקו אל מידע נוסף אודות ויאגרה ללא מרשם כל מה שרצית לדעת

כתוב/כתבי תגובה