איך בוחרים מדרסים?

איך בוחרים מדרסים?

מדרסים הם רפידות אשר מניחים בתוך נעל ספורט או נעל הליכה, כדי להקל על ההליכה ולסייע בכמה מקרים של בעיות רפואיות כמו עייפות, כאבים בעצם הרגל, כאבים בגב התחתון, כאבים בקרסול ועוד.

לקוחות רבים סובלים מבעיות אורתופדיות שונות כמו קשת מאידאלית גבוהה, בעיות בברכיים ומאבחונים רפואיים אחרים אשר מקשים על ההליכה, או יוצרים תופעות לוואי כמו פצעים ושלפוחיות הנוצרים לחולי סוכרת.

בחירת מדרסים 

כדי לבחור מדרסים מתאימים ביותר לרגליים האישיות, חשוב ללכת למומחה בתחום זה אשר עוסק בכך שנים רבות ויכול להתאים את המדרסים המיטביות לכל לקוח.

בשלב ראשון בוחנים את רגלי הלקוח במכונה ייעודית הפועלת בטכנולוגיה חדשנית, על פי התנוחות של כפות הרגלים. הסורק הרפואי בוחן את הלחץ של הרגל מזוויות שונות ובהתאם לתוצאות הממוחשבות המדויקות, מתאימים אנשי המקצוע את המדרסים המתאימים ספציפית לכל לקוח.

המטרה היא לשמור על יציבה נכונה במהלך היום בעת העמידה ובעת ההליכה. המדרסים מסייעים לא רק לרגליים, אלא גם לבעיות נלוות כמו מחלות פנימיות של איברי הגוף.

> בדקו סנדלים לנשים באתר תפן מדיקל, הקליקו

לאור הפעולה יוצאת הדופן של המכשיר, ההמלצה אשר מתקבלת היא מקצועית ביותר. אף אדם מיומן לא יכול להגיע למסקנה כה מדויקת ללא שיטות הסריקה המתקדמות של המכשיר.

מדרסים אופטימליים 

כדי שהמדרסים ישפרו את יכולת ההליכה ויסייעו בריאותית הם חייבים להיות מותאמים במאה אחוז וכך הן מאפשרות זרימת דם תקינה ומהירה לכף הרגל. 

במדרסים שקיימים בהם בולמי זעזועים, ההליכה נוחה בהרבה והבולמים יוצרים הליכה נכונה, יציבה וללא תקלות.

כדי ליצור תוצאות אפקטיביות רצוי לאחר התאמת המדרסים ללכת איתם לפרקי זמן קצרים עד שהגוף יתרגל להימצאותם בתוך הנעליים ולהעלות בהדרגה ועם הזמן את משך השעות.

כתוב/כתבי תגובה