דיאטה הרבלייף

הרבלייף היא חברה שקיימת מאז 1971. זוהי חברת שיווק רב שכבתית שמוכרת מוצרי הרזיה. זוהי אחת החברות הפופולריות ביותר בעולם, והיא קיימת כבר למעלה מ-40 שנה.

במאמר זה נדון על דיאטת הרבלייף, נכיר את המטרות שלה ונציג 2 טיפים חשובים.

מה חשוב לדעת על דיאטה של הרבלייף?

דיאטה הרבלייף היא תוכנית הרזיה הכוללת הרבה תוספי מזון וצמחי מרפא והיא קיימת כבר עשרות שנים. הרעיון מאחורי דיאטת הרבלייף הוא לרדת במשקל ולשפר את הבריאות.

דיאטת הרבלייף היא תוסף תזונה המורכב משילוב של ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא ותוספי תזונה אחרים. זה פותח במקור על ידי ד"ר ג'וזף וידרמן בתחילת שנות החמישים כתוכנית הרזיה לאנשים שמנים. עם זאת, מאז הוא הפך פופולרי ברחבי העולם כחלופה לדיאטות כמו אטקינס או דיאטת סאות' ביץ' (SBD).

מהי המטרה של דיאטת הרבלייף?

הפחתת אינדקס מסת הגוף שלך (BMI) היא אחת המטרות של דיאטת הרבלייף מכיוון שהיא יכולה לעזור לך לרדת במשקל ולשפר את בריאותך. על מנת להשיג מטרה זו, עליך להקפיד על כללים מסוימים כגון אכילת ארוחות קטנות לאורך היום ו להגביל את גודל המנות שלך.

להלן טיפים שתוכלו לעקוב אחריהם כדי להשיג יעדי ירידה במשקל עם תוכנית דיאטה זו:

1) הפחת קלוריות: סך של 1200-1500 קלוריות ליום הוא הכמות שאתה צריך לצרוך, כך שאם אינך צורך מספיק קלוריות, ייתכן שהגיע הזמן להתחיל להגדיל את צריכת הקלוריות שלך. אם אתה שמור על כמות זו, תוכל להשיג את יעדי הירידה במשקל שלך.

2) כלול ירקות ופירות בתזונה שלך: עדיף לאכול ירקות, פירות ואגוזים בתזונה היומית שלנו. אלו יכולים להיות מקורות טובים לויטמין C, סיבים וזה גם מסייע בהפחתת הכולסטרול.

כתוב/כתבי תגובה