הסרת שיער

הסרת שיער

ככל שחולפים להם השנים, אנחנו יכולים לראות עוד ועוד אנשים שעושים הסרת שיער בלייזר. לא תמיד אנשים יודעים על היתרונות והחסרונות שבדבר ולכן, חשוב לחדד אותם מידי פעם. טיפ קטן: אין לכם ממה לפחד בטיפולי לייזר.

הסרת שיער

יתרונות הסרת שיער בלייזר

היתרון הגדול ביותר של הסרת שיער בלייזר הוא בכך, שהוא מציע הפחתת שיער לצמיתות לאורך זמן. בעוד שמפגשים מרובים בקליניקה נחוצים להסרת שיער לצמיתות, התוצאות נראות לעיתים בפגישה אחת בלבד. רוב האנשים זקוקים לארבעה עד שש מפגשים כדי להשיג תוצאות קבועות.

שלא כמו שעווה, פינצטה ואפשרויות אחרות להסרת שיער, הסרת שיער בלייזר גורמת לאי נוחות מינימלית. אלה שעברו את ההליך, מתארים את זה כמו הרגש של רצועת גומי שנצמדה על העור ולא ממש רוצה לעזוב אותו.

דיוק בהסרת שיער

מהירות ודיוק, הופכים הסרת שיער בלייזר לאופציה אטרקטיבית עבור אנשים רבים. מכיוון שהלייזר מכוון את השיער באופן ספציפי, העור שמסביב נותר ללא פגע. זאת בניגוד לשעווה, גילוח או פינצטה העלולים לפגוע בעור ולגרום לכאב ונפיחות. בנוסף, הלייזר עובד במהירות, ומכסה שטח גדול יותר בהסרת השיער. שמרו על עורכם עם סדרת המוצרים של קובי ברוך.

עלויות הסרת שיער

להסרת שיער בלייזר יש עלות גבוהה יחסית. לכן, לפני שתתחילו בתהליך, וודאו שאתם יודעים כמה זה עולה.

המעוניינים בטיפול, יכולים לצפות להוצאות של כמה מאות שקלים לפגישה וכמה אלפים בסך הכול. עם זאת, מכיוון שהטיפולים פרוסים למשך זמן רב – לרוב שמונה שבועות בין טיפול לטיפול, ניתן גם לפרוס תשלומים.

מחיר מוזל

במקומות מסוימים, לקוחות יכולים להוזיל את העלות על ידי תשלום עבור מספר מפגשים בבת אחת או בחירה בטיפול באזורים מרובים בגוף לפי רצונכם.

כתוב/כתבי תגובה