הפריטים שכל חדר כושר מקצועי חייב להחזיק

הפריטים שכל חדר כושר מקצועי חייב להחזיק

אם ברצוננו לבנות חדר כושר מקצועי, בין אם הוא מיועד למנויים, בין אם הוא מיועד לקבוצת ספורט ספציפית, בני נוער או אפילו אם מדובר בחדר כושר מקצועי במקום העבודה, אזי שאנחנו צריכים להקפיד על האופן בו אנחנו נאבזר את המקום, על מנת שהמתאמנים יוכלו ליהנות ממנו, מהרגע בו הם נכנסים אליו ועד הרגע שהם יוצאים ממנו. מהם הפריטים שאנחנו חייבים לרכוש עבור חדר כושר?

לוקרים

על מנת שהמתאמנים במקום יוכלו לאחסן את הדברים שלהם בצורה בטוחה, אזי שהמכון צריך לספק להם לוקרים לשמירת חפצים. אלה יכולים להיות לוקרים עם מנעולים עם מפתח או כאלה שנסגרים באמצעות מספר.

פינת שתייה

מאחר והמתאמנים מוציאים הרבה מאוד אנרגיה, אזי שעליהם לשתות במהלך האימון. לכן יש צורך לייצר עבורם פינת שתייה. שם אפשר יהיה ליהנות ממים קרים, קפה ומשקאות אחרים מתאימים. כמו כן, אפשר שהפינה תכיל גם מזון בריאות, חטיפים ועוד.

מראות

נהוג להתקין מראות בחדר כושר, ויש לכך שתי סיבות. סיבה ראשונה, בשביל שהמתאמנים יוכלו לראות את עצמם בזמן האימון. זה יאפשר לדעת אם הם מבצעים את התרגילים בצורה נכונה. סיבה שנייה, כך יהיה קל יותר למדריכים לעבוד איתם על התרגילים השונים.

ספסלים וכסאות

אומנם במהלך התרגילים השונים על המתאמנים לעבוד, להתאמן, אך מעת לעת הם ירצו גם לנוח. הדרכים הטובות לעשות זאת, הן באמצעות ספסלים וכסאות מתאימים. הספסלים גם יכולים להתאים לצורך ביצוע תרגילים שונים.

מתקן להנחת מגבת

בעיקרון, אפשר להניח את המגבת בצד או על גבי המכשיר עצמו. אך יש מקרים בהם יהיה עדיף להניח אותה על גבי מתקן מסוים, כך גם לא יהיה צורך להניח את המגבת על הרצפה, היכן שאנשים דורכים.

מזרונים

חלק גדול מהתרגילים שנהוג לבצע בחדר כושר, מתבצעים על הרצפה. לכן חשוב להניח מזרונים, בין אם זה בשביל לשמור על בריאות המתאמנים ובין אם זה בשביל לאפשר להם לבצע את התרגילים בצורה נוחה.

מטענים למכשירי סלולר

חדרי כושר רבים החלו להתקין מטענים למכשירי סלולר, כך המשתמשים יכולים להטעין את המכשיר בזמן שהם מתאמנים.

כתוב/כתבי תגובה