פירות – למה אתם חייבים לשלב אותם בתפריט

פירות – למה אתם חייבים לשלב אותם בתפריט

כל אחד שבוחר שלא לשלב פירות בתפריט היומי שלו עלול לסבול ממחסור בוויטמינים ומינרלים וכתוצאה מכך לשים את הגוף שלו בעמדת נחיתות מבחינה בריאותית. אם אתם רוצים להרגיש במיטבכם בכל יום נתון, תזכרו שזה תמיד מתחיל עם האוכל שאתם בוחרים לאכול.

כפי שאתם בוודאי משקיעים בעצמכם באפיקים אחרים בחיים, כמו זוגיות או פרנסה, כך אתם צריכים להשקיע גם בבריאות שלכם. מדובר פה בהשקעה לטווח הארוך שתהפוך את החיים שלכם לטובים יותר ותהפוך כל יום בחיים להרבה יותר אנרגטי, בריא ומאושר. לפיכך אתם צריכים להתייחס לבריאות שלכם עם הגישה הנכונה.

עושים שינוי באורח החיים בהדרגה

אתם לא חייבים לעשות שינוי גדול בתזונה שלכם בבת אחת. במקום זאת יהיה כדאי לכם לעשות זאת בהדרגה, ולפעול צעד אחר צעד על מנת לאכול אוכל בריא יותר. קראו באתר האקדמיה למזון ונסו לשלב פירות באופן הדרגתי במידה ואתם לא רגילים לאכול בכמות נאותה. כך זה יהפוך את השינוי להרבה יותר קל בשבילכם, וזה יעזור לכם להצליח.

זה גם יהיה חשוב מאוד שתצטרכו פירות שאתם אוהבים. הרי המטרה שלכם היא לא לסבול, אלא לשלב בין שמירה על בריאות לבין אורח חיים שאתם יכולים להתמיד בו וליהנות ממנו, ועל כן זה יהיה חשוב מאוד שתבחרו אך ורק מאכלים בריאים שאתם נהנים לאכול.

שומרים על בריאות מיטבית

אם אתם רוצים לשמור על בריאות מיטבית בכל רגע נתון, זה יהיה נכון לא רק לשלב פירות ולהקפיד על תזונה נכונה, אלא גם להקפיד על פעילות גופנית על דרך קבע. הגוף שלכם יוקר לכם על כך וזה בוודאי יגרום לכם להרגיש הרבה יותר טוב, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

כתוב/כתבי תגובה