האם אתם צריכים פרוביוטיקה

האם אתם צריכים פרוביוטיקה

במצב רגיל, כל אחד מאיתנו צריך להשתמש בתרופות על מנת להתמודד כנגד מחלות וחיידקים שונים. זו הדרך שלנו להגן על הגוף שלנו כשאנחנו חולים. הבעיה היא, הרבה פעמים אנחנו צריכים להתגונן מפני חיידקים עוד לפני שהם תוקפים אותנו, שימוש בתרופות הוא לא אידיאלי לאורך זמן, מאחר והגוף עלול להתמכר לתרופה ואז איכות השימוש שלה פוחת, ויש מקרים בהם הגוף זקוק לחיידקים חיובים. 

לא פעם אנשים מופתעים לשמוע, אך כפי שיש חיידקים שליליים, כך יש גם חיידקים חיוביים, אשר יכולים לעזור לגוף שלנו, בעיקר במניעת מחלות. על מנת שהגוף יקבל את אותן חיידקים, יש להשתמש במה שנקרא תכשירי פרוביוטיקה. מדובר בתכשירי מזון ותוספי תזונה אשר כוללים את אותם חיידקים חיוביים שהגוף שלנו זקוק להם. מדובר בשיטה ייחודית שמאפשרת לנו להתמודד עם חיידקים שליליים, עוד לפני שהם תוקפים אותנו. 

אותם תכשירים ותוספים, מחזקים את המערכת החיסונית שלנו, מחזקים את מערכת העיכול ומקשים על חיידקים לפגוע בנו. מעבר לזה, אם אנחנו צורכים תרופות ואנטיביוטיקה מסוגים שונים, בעיקר תוך כדי מחלה, אשפוז או לאחר מכן, אז נכון להשתמש בתכשירים ותוספים אלה, בשביל לחזק את הגוף שלנו. 

כיצד בוחרים את התכשירים והתוספים הנכונים

יש לחלק את הנושא הזה לשני חלקים. החלק הראשון מתייחס לתזונה עצמה. אנחנו יכולים לצרוך מוצרים שונים שכוללים חיידקי פרוביוטיקה בלי שום בעיה או הבחנה. למשל, אפשר למצוא אותם במוצרי חלב שונים. 

החלק השני מתייחס לתוספים מסוגים שונים. כאן, אנחנו צריכים להתייעץ עם אנשי מקצוע מטעם אתר פארמה סייל למשל, זאת על מנת לוודא מה יכול להתאים לנו, ובאיזה מינון. צריך להדגיש, מדובר בחומרים שלא יכולים להזיק לגוף, אך החל מכמות מסוימת הם כבר לא יעזרו לנו. 

צריכת מוצרי פרוביוטיקה יכולה להיות מאוד חיונית עבורנו, שכן מדובר במוצרים שיכולים לחזק אותנו, להחליש את השפעת החיידקים הרעים, כולל אלה שנמצאים בתרופות שונות. יחד עם זאת, אנחנו צריכים לדעת מה יש בכל מוצר, בשביל לוודא שאכן המרכיבים שלו יכולים לעזור לנו ולא לפגוע בנו מבחינה רפואית או אחרת.

כתוב/כתבי תגובה