שיטות שונות לצמצום הקפים

שיטות שונות לצמצום הקפים

כל מי שסובלים מבעיית היקפים רחבים, מחפשים טכניקות שונות כדי לצמצמם את ההיקפים. הטכניקות הקיימות שונות ומגוונות. החל משיטות טבעיות כמו דיאטות, ועד לשיטות שונות של אסתטיקה רפואית במכון של הלגה רקנטי https://helga.co.il. במאמר, נסקור את השיטות השונות להצרת היקפים.

המסת שומן באמצעות החדרת גלים של קור

אחת מהשיטות הטובות והיעילות להצרת היקפי הגוף, היא באמצעות הזרמת גלי קור אל תאי השומן, באמצעות מכשיר טכנולוגי מיוחד.

הסרת מצבורי שומן קשים, באמצעות גלי רדיו

ישנה טכניקה נוספת לטפל במצבורי שומן קשים. בשיטה זו, עדיף לטפל בעיקר בהצטברות של תאי שומן קשים, הנקראת צלוליט. בשיטה זו, מחדירים גלי רדיו אל תאי השומן. גלי הרדיו, יוצרים פעולת פירוק של מצבורי השומן הקשים.

במקרים קשים – תיעשה הזרקה להמסת שומן

ברפואה האסתטית המודרנית, מעדיפים להימנע מפעולת הזרקה לצמצום השומן. בהזרקה, מזריקים חומרים כימיים, המפרקים את תאי השומן. ההזרקה הינה פעולה פולשנית, המשאירה כאב אחריה. החומרים המוזרקים משאירים תופעות לוואי. לעיתים, עלולים החומרים המוזרקים להשפיע מעט גם על התאים הסמוכים לתאי השומן. לכן, המטפלים מעדיפים אמצעים טכנולוגיים אחרים. בהזרקות, משתמשים כיום רק עבור מצבורי שומן קשים ביותר, אשר שום טיפול אחר לא מסייע בהסרתם.

כיצד תדעו באיזה טיפול לבחור?

כיצד תדעו איזו טכניקה להסרת היקפים הכי מתאימה לכם? לשם כך, מומלץ לערוך פגישה מקדימה עם המטפל, בה תאבחנו ביחד מה גרם להצטברות השומן, ומה היא הטכניקה המותאמת ביותר עבור הגוף שלכם לטיפול בהצטברות השומן בהיקפים כפי שמתאימים טיפול מותאם לפנים https://helga.co.il/2018/03/19/טיפולי-פנים/.

בניית תכנית "אורח חיים בריא" לשמירה על היקפים צרים

הסיבה העיקרית בימינו לתופעת ההיקפים הרחבים, היא האורח חיים הלא בריא. רבים מאתנו אוכלים תזונה מאוד לא מאוזנת, ולא מותאמת לשמירה על המשקל. חלק מאתנו יאכלו מזון עתיר בשומן. פעמים רבות, אין לנו זמן לעסוק בפעילות כושר, ולא במינון הרצוי: יום יום. לכן, חשוב מאוד לשבת עם אנשי מקצוע, ולבנות ביחד איתם תזונה בריאה, השומרת על היקפים צרים, אך מכלה את כל אבות המזון הנדרשים.

במקביל, כדאי להקדיש שעה אחת ביום, לעיסוק בפעילות כושר. אפשר לשחות כל יום בבריכת השחייה במשך שעה, או לעסוק בכושר אירובי.

כתוב/כתבי תגובה