ירידה בחשק המיני

במאמר, נוכל לדון על ירידה בחשק המיני וכיצד זה משפיע על אנשים. כיצד זה משפיע עלינו ביום יום וגם באופן כללי.

הצד המיני של המוח האנושי אינו חזק כפי שהיה פעם. זה נובע ממספר גורמים הקשורים להזדקנות, מתח ותרופות. הרבה אנשים שמו לב שיש להם פחות חשק מיני. ניתן לייחס זאת לעובדה שהם מזדקנים. הגיע הזמן לברר מה הגורם לירידה זו בחשק המיני, וכיצד נוכל למנוע אותה.

הפחתת החשק המיני היא בעיה נפוצה מאוד בחברה המודרנית. זה יכול להיגרם בגלל הרבה דברים שונים, אבל אחת הסיבות הנפוצות ביותר היא לחץ בעבודה. רוב האנשים נאלצים להתמודד עם בעיה זו בשלב זה או אחר והם אינם מודעים לסיבות המדויקות לכך שהם מרגישים פחות מתעניינים בעבודתם.

מה עוד אנחנו יודעים על ירידה בחשק המיני?

מחקר שנערך לאחרונה על ידי אוניברסיטת מישיגן מצא כי גברים נוטים יותר לחוות ירידה בחשק המיני בשנות הארבעים לחייהם. מאמינים שייתכן שירידה זו נובעת מהעובדה שלנשים יש פחות ילדים ולגברים אין.

במקרים מסוימים, הירידה בחשק המיני נובעת מהזדקנות. ישנם גם מקרים בהם החשק המיני של אדם יכול להיות מושפע ממספר גורמים נוספים כמו מתח, חרדה, דיכאון וכדומה.

לסיכום

הרבה אנשים התחילו להרגיש שיש להם פחות חשק מיני. הסיבה לכך היא עליית מתח וחרדה. זהו נושא חשוב מאוד עבור אנשים רבים אשר מזדקנים, ולכן חשוב מאוד לדון בנושא זה עם הרופאים והפסיכולוגים שלהם. בהרבה מהמקרים זה בגלל הדרך שבה אנחנו חיים ולאו דווקא בגלל ההזדקנות.

זוהי בעיה רגשית ופיזית שניתן לפתור על ידי שינוי אורח החיים שלנו, אכילה בריאה יותר, פעילות גופנית ושימוש במוצרי יופי טבעיים יותר.

>למידע מקצועי ומקיף בנושא בקרו באתר של יניר טל פסיכותרפיסט

כתוב/כתבי תגובה