היתרונות של אבקת קריאטין

היתרונות של אבקת קריאטין

על המדפים ובאתרים נבחרים ניתן למצוא אין ספור סוגים של תוספים. אם אתם עוסקים בספורט וכושר, כדאי לכם להכיר מקרוב את האבקה המדוברת – אבקת קריאטין. אלה כל היתרונות שטמונים באבקה הייחודית – שנותנת כוח, הרבה כוח. 

שיפור בגידול מסת השריר 

בגוף האדם מתחוללים בכל רגע נתון תהליכים משתנים המשפיעים על השרירים. כאשר מפעילים את השרירים, הם נבנים, אולם בכל רגע הם גם עוברים תהליך פירוק. עבור ספורטאים ואנשים שרוצים לבנות כוח, אבקת קריאטין מספקת את הפתרון המוביל כיום, שכן היא מביאה לגידול מאוד ניכר במסת השריר. 

ביצועים חזקים יותר, על המגרש או במכון 

ספורטאים מחפשים פתרונות שיביאו לכם ביצועים חזקים ביותר. כיום, לא די בתוכנית אימונים שגרתית, טובה ככל שתהיה, לשם שיפור והגעה לביצועים חזקים ביותר. לכן גם אתלטים או בוני גוף, ספורטאים בתחומי אומנויות הלחימה ואחרים, עשויים למצוא תועלת בתוסף אבקת קריאטין. האבקה מביאה לשיפור ביצועים, משום שהגוף וביתר שאת השרירים, יכולים להפיק יותר כוח. 

האבקה לספיגה יעילה

חשוב להבין כי אבקת קריאטין מאתר אול אין איננה חומר זר לגוף. זהו מרכיב שהגוף יודע להפיק על ידי תפקודי הכבד, בכליות ועוד. בנוסף, מוצרי מזון מסוימים כגון דגים ובשר רזה מכילים קריאטין, אולם הגוף לא תמיד סופג אותו בצורה מספיק יעילה. האבקה מספקת את החומר החשוב הזה, בצורה מרוכזת ואפשר לומר די טהורה. 

השימוש בתוסף זה בקרב ספורטאים ומפתחי גוף פופולרי, שכן הוא לא מביא לעלייה במסת השומן. מה שמתרחש זה אפקט אנבולי – נפח תאי השריר עולה ותהליכי בנייה נעשים הרבה יותר יעילים. במיוחד נרשם שיפור בתקופות של אימונים מאומצים, כגון בהרמת משקלים גבוהים, ריצות מהירות (ספרינטים) וכיוצא בזה. 

כתוב/כתבי תגובה