הליכון מתקפל קומפקטי – יתרונות וחסרונות

הליכון מתקפל קומפקטי – יתרונות וחסרונות

כולנו יודעים שחשוב ללכת. הגוף שלנו חייב את התזוזות, את הפעלת השרירים, את הפעלת הכוח ואת התנועה באופן כללי. אדם שמתרשל בכך, אוכל אותה בגדול. אני יכולה להעיד על עצמי, שבזמנים אחרים, נהגתי לצעוד יום יום בהליכה מהירה משך חצי שעה, והצלחתי לעשות זאת ללא כל קושי. הערב, לאחר שכשנה פלוס שלא זזתי הרבה, ניסיתי לצאת לספורט כזה, והתוצאות – כאבי שרירים, תחושה של מאמץ עליון שהגוף עשה. לא חבל?

אז נכון שיש תירוצים, הייתה קורונה, היו סגרים, הייתי עסוקה ומה לא. אבל מה כל זה משנה? את התוצאות אני היחידה ש'אוכלת'…

הליכון מתקפל קומפקטי – יכול היה להציל את המצב

עכשיו כשאני כותבת על הליכון מתקפל קומפקטי, אני חושבת לעצמי שאילו הייתי רוכשת מכשיר כזה לפני שנה, יכולתי להמשיך לצעוד, ליהנות מפעילו גופנית, תוך שמירה על מגבלת 100 מטר מהבית.

הפתרון של הליכון ביתי הוא פתרון יעיל במיוחד, גם לזמנים שבהם אין סגר. כי ברור שהרבה יורת קל לעמוד בעקביות בהחלטה שך הליכה וספ]ורט יומיומיים, כאשר מכשיר ההליכה נמצא מוכן ומזומן בתוך הבית.

כך גם אין תירוצים של מזג אוויר חם מידי, קר מידי או גשום מידי.

הליכון מתקפל קומפקטי – גם אם אין לכם מקום בבית?

איך אמר לי אדם חכם? אם תקנה הליכון ביתי, יהיו לך עוד שתי ידיות לתלות עליהם חפצים בבית. כי מה לעשות בהרבה מאוד מהמקרים, ההליכון הביתי לא ממש נמצא בשימוש.

כאן בדיוק אנחנו נכנסים לסוגיה של ההליכון המקפל. ראשית על הליכון מתקפל לא תמצאו את עצמכם תולים שמאטעס. שנית כשההליכון הוא רק הליכון, רוב הסיכויים שתתמידו לעשות בו שימוש.

אז לכו על הליכון מתקפל קומפקטי…

לפרטים נוספים ולרכישה בקרו באתר שלנו: https://relax-market.co.il/

כתוב/כתבי תגובה