מתי כדאי להכניס אביזרי מין למיטה?

מתי כדאי להכניס אביזרי מין למיטה?

עולם אביזרי המין הוא עולם עשיר ומגוון. בין אביזרי המין תמצאו ויברטורים במגוון גדלים, דילדואים כמו כאן, מוצרי קשירה, אביזרי סאדו מאזו, הלבשה תחתונה סקסית, בובות מין, ומה לא… הצורך בעינוג עצמי או בעינוג הדדי טוב יותר – מוביל יותר ויותר זוגות להשתמש באותם אביזרים. אבל מתי כדאי להתחיל להתנסות? הנה ארבעה מצבים נפוצים: 

כשאתם רוצים לגוון

גיוון בחיי המין זה דבר מבורך. כיום גם זוגות טריים וגם זוגות נשואים – או כאלה שנמצאים שנים במערכת יחסים מחייבת – בוחרים צעצועים שמוסיפים המון גוון ליחסי המין. דילדו למשל יכול לענג זוגות חד מיניים, כמו גם סטראפ און שמשמש גברים ונשים כאחד. גם טבעות רטט יספקו עינוג הדדי ויוסיפו ויברציות בעת משגל. 

אם בא לכם לבחון עולם חדש

אין זה משנה אם אתם גברים או נשים, ואין זה משנה מה ההעדפות המיניות שלכם: אביזרי מין מתאימים למי שרוצה לגלות עולם חדש של עונג. ביצים סיניות למשל יאפשרו לרבים להתנסות במין אנאלי. רוקט פוקט יעצים את החוויה המינית גם בעת עינוג עצמי וגם בזמן יחסי מין. ערכות סאדו מאזו תגלה עולם חדש של שליטה ועונג. אז למה לא לנסות?

כשצריך קצת עזרה

טיפות חשק, ויברטורים כמו בדוגמא, הלבשה תחתונה סקסית, ספריי השהייה וכולי, כולם מסייעים לשמור על התשוקה. ספריי השהייה יאפשר זמן יחסי מין ארוך יותר. מוצרים אלה ישפרו מאד את היחסים. 

במקרים שהתשוקה בוערת  

אם בא לכם להוסיף עוד ועוד לתשוקה שלכם, תוכלו לבחור אביזרי מין מחנויות סקס. באמצעות מגוון רחב של מוצרים הקשר יתחזק והעונג יתפרץ לכל כיוון! אז זה הזמן לבחור צעצועי מין איכותיים ושימושיים. 

כתוב/כתבי תגובה