הקטנת חזה

הקטנת חזה היא הליך שמקטין את גודל השדיים. זהו הליך נפוץ מאוד לנשים המנסות לרדת במשקל, אך ניתן לעשות זאת גם מסיבות קוסמטיות.

ישנם שני סוגים של הקטנת חזה – בית השחי ותת-מנטלית . הפחתת Aralmpit (המכונה גם שדיים מצולקים) כרוכה בחיתוך הרקמה התומכת בשד. לפעמים, זה נקרא "פיצול". הליך הקטנת חזה מעוות מבוצע בהרדמה כללית בבית חולים. זה בדרך כלל הרבה פחות מסובך מהפחתה תת-מנטלית, שהיא הסוג המאתגר יותר. ישנן סיבות רבות לחזה גדול במיוחד. ייתכן שבן משפחה עבר כריתת שד ואת יכולה לבחור אם לעשות את אותו הדבר עבור עצמך או לא. במקרה כזה, ייתכן שתהיי מעוניינת לבצע גם את הניתוח הזה. לפעמים זה בגלל גיל מתקדם במיוחד – מעל גיל 50 . זה יכול להיות גם בגלל גידול מסרטן ועוד. ישנם סיכונים מסוימים הקשורים לשני ההליכים. באופן קבוע, תמיד תבצעי בדיקת ממוגרפיה לפני הניתוח כדי לוודא שהאי סדרים אינם גדולים מדי. אם יש משהו שצריך תשומת לב כמו חריגה, הרופא שלך עשוי לבחור לעשות אולטרסאונד של בלוטת השד לפני הניתוח.

ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה הוא הליך כירורגי המשמש להקטנת גודל השדיים ולשיפור המראה שלהם. עם זאת, ניתן לעשות זאת גם על מנת למנוע סרטן שד או מחלות אחרות שעלולות להתפתח אם רקמת השד לא תצטמצם. הליך זה מבוצע לרוב על נשים שאובחנו עם סרטן השד או מחלות אחרות הפוגעות בבלוטות החלב.

הקטנת חזה היא הליך קוסמטי הכולל הסרת רקמת שד. זה מכונה גם כריתת שד. זהו אחד ההליכים הכירורגיים הנפוצים ביותר המבוצעים על נשים. עם זאת, מדובר בניתוח לא קל לביצוע והוא יכול להיעשות רק על ידי מנתח עם הכשרה וניסיון מתאים.

למה ניתוח להקטנת חזה הפך לפופולארי?

ניתוח הקטנת חזה (ההיפך של ניתוח הגדלת חזה) הפך פופולרי בשנים האחרונות בגלל היתרונות שהוא מציע לנשים שרוצות להיראות טוב יותר מבלי לעבור ניתוחים נרחבים או להוציא סכומי כסף גדולים על השתלות חזה או פרוצדורות אחרות. ההליך יכול להיעשות ללא ניתוח או עם זמן השבתה מינימלי, מה שאומר שהמטופלים יכולים לחזור לחייהם הרגילים הרבה יותר מהר ממה שהם היו יכולים לעשות זאת אחרת. יתרה מכך, עלות ניתוח הקטנת חזה משתנה ממטופל למטופל ותלויה במומחיותו של המנתח.

לסיכום, לניתוח הקטנת חזה מוצלח, חשוב למצוא את המנתח המתאים ולהתכונן להליך. מנתח טוב יכול לתת לך חוויה בטוחה ונוחה במהלך כל ההליך.

כתוב/כתבי תגובה